Zaloguj się, aby obserwować  
Mateusz Rogowski

Ogławiacz, wyorywacz...

Polecane posty

Witam. Czy ktoś ma z was zestaw 6scio rzedowy do zbioru buraków?? Chodzi mi o tzw. zestw Matrot, skałdał sie z ogławiacza, wyorywacza i ładowacza. Czy ktoś cos takiego posiada lub wie gdzie takie coś stoi??


Tylko Polski Ursus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego nie denerwuj się i nie pisz posta pod postem. Może ktoś ma................. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

@Mateusz Rogowski, nie wiem o co dokładnie ci chodzi, bo jeśli chciałbyś coś takiego kupić to wiem gdzie. :rolleyes: Tzn. zestaw podobny do matrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Jesli by cię to satysfakcjonowało to mogę ci przesłać czarno białe fotki takiego zestawu z podrecznika od uprawy roslin


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

czy codzi ci o maszyne podczepianom na przedni tuz, która manoże które siekają liście.

a styłu idzie tzw wyorywacz.

widziałem coś takiego na YouTobe,jeśli cie interesuje link to gdzieś znajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

może odpowiem za autora tematu - chodzi o zestaw firmy Matrot składający sie z trzech maszyn pracujacych rozdzielnie

- ogławiacz 6 rzedowy zaczepiany na tylni TUZ z możliwoscią załadunku odcietych liści na przyczepy

- wyorywacz 6 rzedowy zaczepiany na tylni TUZ który układał wykopane buraki w rzadek na powierzchni pola

- przyczepiany zbieracz korzeni który podawał je na jadacą obok przyczepę


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
A możesz skombinowac fotki?? Bardzo mi zależy... <_<

Jeśli chodzi o mnie to jest to taki polski zestaw, dwie osobne maszyny ciagane za ciagnikiem. Jedna scina liscie a druga wyoruje i ładuje na przyczepy, zestaw jest trzy rzędowy i został wystawiony na przetarg niedaleko mnie. Co do zdjęc to raczej nie mam jak. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudek    1

Tak sie składa że posiadam taka maszynę firmy kleine ale na spółkę z sąsiadem ja mam wyorywacz a sąsiad maszynę do zbierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudek    1

Nie mamy najmniejszych problemów. On nam pomaga my jemu, jak brakuje maszyn to pożyczy i na odwrót. Jednym słowem pełna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
    • Przez MlodyRolnikWLKP
      Witam!!!
      Interesuje mnie czy są jeszcze produkowane gdzieś nowe Kombajny buraczane (tak jak kiedyś NEPTUN czy POSEJDON)
      Może wiecie coś na ten temat bo ja nic nie mogę znaleść. Pozdrowienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj