Zaloguj się, aby obserwować  
kamil2040

DEUTZ FAHR M2680

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil2040    0

Witam wszystkich posiadaczy kombajnów Deutz Fahr :)

Od razu mówie że jestem nowym użytkownikiem, wiec jeśli robię coś źle proszę o podpowiedź i co mam zrobić żeby poprawić swój błąd :)

 

Wiem że jest już temat o tym modelu ale nie wiedziałem tam postów o tego typu problemach.

 

 

 

Mój model to M268. Zakupionyt w tamty roku przed żniwami, teraz w zimie jest dużo czasu to przydalko by się maszynę przygotować pożądnie do następnych żniw.

 

I tak na sam początek zadamy pytanie czy moze ktoś orejntuje się gdzie mogę dostać jakąś książkę napraw, instrukcje obłsugi czy katalog części?

 

Kolejny problem, który bym chciał rozwiązać z waszą pomocą to panel trzech diod i chyba potencjometrów. Niżej macie zdjęcie tego panelu

 

 

http://zapodaj.net/0...54a1b2.jpg.html

Edytowano przez kamil2040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945
Napisano (edytowany)

Koledzy potrzebuje info na temat klimy w 2780h wie ktoś ile gazxu tam trzeba wbić żeby było wszystko ok?

 

udało się nabić czynnika wchodzi nieco ponad 3 kg + 0,28l oleju do sprężarki, z nadmuchu temperatura powietrza ma 7stopni

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez muoodyy
      siema. mam mf 6180 i czytając forum dużo uzytkowników ma problem z ciśnieniem oleju w skrzyni. mianowicie mam to samo. gdy go kupilem rok temu, zapalala mi sie kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni i ten czerwony trójkąt. ale po chwil jeżdzenia i przygazowania kontrolka gasla i bylo okej. zapalala sie bardzo rzadko ale jest to uciazliwe bo odrazu komp wyłącza mi funkcje blokady, wom, itd. no i tak sie dzieje mi do teraz. czasem sie włączy kontrolka ale po przygazowaniu gasnie i juz sie nie zapali a czasem takie gazowanie nic nie daje. wczoraj uprawialem i tez mi swiecila kontrolka jak go odrazu odpalilem ale po godzinie pracy dopiero zgasla i wszystko dzialalo. i dzisiaj rano znowu sie zapalila i tak w kółko macieja. problemow zadnych z podnosnikiem i wspomaganiem nie ma. wszystko dziala. no i czytając kilka tematów doszedlem do wniosku ze wymienie czujnik cisnienia oleju w skrzyni. ale nie wiem gdzie on dokladnie jest. na tym podluznym filtrze co sie wklad wymienia jest jeden czujnik i od niego wychodzą 2 kable z ktorego jeden leci do kontrolki chyba a drugi leci do takiego jakby innego czujnika przy tym grubym bialym filtrze. i takie pytanie co jest co? ktory mam wymienic? ciagnik potrzebny a tu nie ciekawa sytuacja:/. olej i filtry wymienialem 2 miechy temu. ale przed wymianą tez tak sie działo....
    • Przez H3ni0
      Witam.
      Chciałem zapytać gdzie znajduje sie czujnik paliwa w tym zetorze i jak powinny byc podlaczone kable do czujnika od cisnienia pneumatyki?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      na jakiej to zasadzi to działa bo to ma służyć chyba jak ziarno się gupi to te kontrolki sie zapalają, a u mnie żeby się zapaliła druga kontrolka to w te blachy nawalać pięściami

    • Przez damian513
      Witam chodzi tu aby na bieżąco monitować czy każda z tarcz wysiewających pracuje.Podczas nakręcania spadnie łancuch i nie sieje chodzi to do siewnika od buraków gama5 czy ma ktoś jakies propozycje albo rozwiązania czy coś zakładać jakieś czujniki ?
    • Przez RafaKosieradzki
      koledzy gdzie moge kupic czujnik do jd 1177 od podajnika kłosowego i sieczkarni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj