wojtii

Problem z odpalaniem.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pit17    185

Dziś sprawdziłem pompę paliwową no i się okazało, że na jednej z sekcji pękła sprężyna. Czyli pewnie przez to nie pali ciepły...No i tu prośba o adresy sprawdzonych firm z woj. mazowieckiego regenerujących pompy. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uursus    1

Mam problem z c360.Jak jest zimny to ma ''ciężko" palić.Jest świeżo po remoncie kapitalnym.Jak zapali to kopci na biało i źle wchodzi w obroty.Jak się rozgrzeje to wszystko cacy, bez problemu pali,super wchodzi w obroty.Co to może być?? Po remoncie ma zrobione dopiero 80 mh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Miałem to samo. Po wymianie rozpylaczy (lały) przestał dymić i trochę lepiej pali na zimno. Pompa jeszcze przed regemeracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

Ja też tak mam dlatego nie męcze rozrusznika i akumulatorów tylko zdejmuje tę gume z filtra i ogrzewam palnikiem powietrze w kolektorze ssącym i odpala od razu nawet przy teperaturze - 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:D przyczyną oprócz wtrysków jest za ciut za późny zapłon ;[

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uursus    1

Możliwe że źle zawory zostały ustawione??Bo niemożliwe żeby lały wtryski bo były wymieniane przy remoncie kapitalnym i zrobione jest tylko na nich 80 mh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Jeśli uważasz że wtryski są dobre, to może wersja kolegi wyżej o za późnym wtrysku, ja też tak uważam że coś jest źle ustawione.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tak jak pisze zenas sprawdz ustawienie kąta wtrysku, na zawory też mógł byś kontrolnie spojrzeć.

Jak pompa jest po remoncie to też może być przyczyna póki nie zacznie lżej chodzić. Znajomy miał ten problem w zetorze. pompa ciężko chodziła po regeneracji i nie włączała dawki rozruchowej. Po jakimś czasie samo się uspokoiło.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uursus    1

no pompa wtryskowa troche lat ma ale to chyba nie wina pompy.Po odpaleniu dziwnie chodzi ale jak się rozgrzeje to już normalnie,mi się wydaje że zwory mogły się rozregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Zrób pompę a napewno dużo pomorze.

Zrobiłeś wtryski,wyregulowane pewnie są na wysokie ciśnienie a niestety pompa już takiego ciśnienia nie daję.

U nas koszt 200zł i robią b.dobrze.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uursus    1

U nas jeden zrobił regeneracje pompy wtryskowej to pojeździł na niej pól roku i padła.Najlepiej jest kupic nową bo masz pewność że pojeździsz troche na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uursus    1

zonka28 ale lepiej kupić raz pompe na jakiś czas niż dawać ją kilka razy do regeneracji.Taniej wyjdzie kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nie rozumiem po co piszesz o problemie a nie wiesz czy zawory masz dobrze ustawione. Podstawowa sprawa. Z pięć razy było napisane... sprawdz wszystko a jeśli to nie pomoże to wtedy myśli się dalej.

Co to za mechanik co 6 stów za regenerację pompy bierze? Łożyska do niej kosztują parę zeta, uszczelniacz to samo, sekcja kosztuje naście zł. Zdzierca jakiś i tyle.

Jak pompiarz zrobi pompę na dobrych częściach i fachowo to nie wiele odbiega od nowej i wolał bym raz na załóżmy 8 lat zrobić remont pompy za 300 niż dać 1700 za nową która wytrzyma nie wiele więcej bo pompa dzisiejszej produkcji jest na tych samych częściach co wkłada pompiarz.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

koledzy odbiegne troszke od tematu... w imieniu kolegi chce zapytać gdzie można dostać podkładke między zawór tłoczący a ten króciec wkręcany od góry w pompe co sie przykręca do niego przewód wysokiego cisnienia (z tego co wiem jest tam taka cienka stalowa podkładka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
    • Przez brodzik2207
      witam, po zimie mam problem z odpalaniem mojego jd mianowicie ciagnik kreci i nie moze załapac  tak jakby nie dostawal paliwa ale pompka paliwowa podaje, sciagam filtr powietrza psikne troszke samostartu i ciagnik pali od strzała nastepnie gdy sie zgasi odpala bez zarzutu ale gdy postoi z poł dnia znow nie chce zlapac moze ktos cos podpowie ?
      moge dodac tylko ze zima wymieniłem filtr paliwa oczywiscie na orginalny no i nie wiem co jest wygladało by na to ze paliwo schodzi no ale pompka przeciez podaje po przekreceniu stacyjki a i ostatnio zauwazyłem ze ta pompka zasilajoca zaczeła sie lekko pocic.... 
      z gory dzieki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj