wojtii

Problem z odpalaniem.

Polecane posty

Sqowron    26

Witam wszystkich, otóż mamy takie problem znajomy kupił c 360 i dzieje się w niej tak jest zima pali od strzała porobi w polu z godzinę dwie po zgaszeniu ciężko ją od razu odpalić trzeba odczekać 30-40 min... tzn łapie ale nie może się wkręcić na obroty złapie pochodzi 3 sekundy i gaśnie przy tym puści troszkę czarnego dymku... Przypuszczamy że to pompa ale w około nie ma żadnego kto regeneruje pompy a wysyłać on nie che wiec pytam się tutaj. Z góry dzięki za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Polej pompę zimną wodą jak się nagrzeje, musisz ją schłodzić jak lepiej odpali to pompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Ja płaciłem 450 zł za pompę na wymianę,to wszytko zależy od zakładu w którym robią pompy a ceny wahają się od 350 do nawet 650zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sqowron    26

Nalany,  pięknie hula od razu widać różnice :)

Edytowano przez Sqowron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hektor2040    1

Witam Panowie w moim c 360 jak teraz pale to pierwsze obroty tak ciezko idzie rozrusznik szybko obrotowy. Weznie odpali zgasze i od razu krece i leci juz na rozruszniku ladnie i od razu trybi. Ostatnio odkrecalem rozrusznik i widzialem jakby na wiencu zeby byly podrobione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Hektor ja tak miałem w busie że pierwsze rozpalanie po nocy to bardzo wolno kręcił a jak go się zgasiło to później normalnie kręcił i okazało się że rozrusznik się wykańczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Może być rozrusznik tak jak kolega pisze wyżej,a może już jest słaby akumulator,a jak już go odpalisz to wtedy go trochę podładuję alternator i już wtedy normalnie odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

bo szybkoobrotowy  lubi wieńce zjadać.  na starym też będzie dobrze odpalać , ale niestety od czasu do czasu trzeba go przejrzeć , nie ma nic na wieki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Miałem magnetona to faktycznie rąbał po wieńcu.  Jak by wirnik się kręcił zanim zdążył zazębić. Ogólnie mi się spalił teraz mam jubane i zobaczymy co powie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hektor2040    1

Ja mam Jubane ok 4 lat i ostatnio rozkrecałem rozrusznik i widziałem, że lekko zeby na wieńcu są zjechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art    1

po odpaleniu strasznie dmucha przez korek wlewu oleju, gdzie szukać przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą, odkręć z prawej strony te dwie pokrywy od lasek popychaczy i dokładnie zobaczysz z pod której wali, jeżeli z dołu nie z głowic, to nie uszczelka, wtedy jest inna przyczyna np, zapieczone lub popękane pierścienie.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z odpaleniem szescdziesiatki.Otoz gdy mialem stary rozrusznik wraz z bendixem odpalał normalnie,lecz gdy rozrusznik sie spalil i zalozylismy nowy rozrusznik i nowy bendix pojawil sie problem.Otoz gdy proboje ja odpalic slychac jakby chodzil tylko sam rozrusznik,szczegolnie tak sie dzieje gdy jest zimno(w lato nie bylo takiego problemu,gorzej jest teraz w zime).Dodam ze zeby na wiencu sa wszystkie w porzadku.

W czym moze byc problem.Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslo200    0

witam  odrazu mówię nie znam sie na ciągnikach    60 nie pali  stoi już z tydzień nie odpalana na dworze mróz śnieg    zrobiłem całą nową instalacje kupiłem aku 12v 120ah nowy próbowałem odpalić dzisiaj kreci ale nie pali  nawet dym nie idzie z tłumika nic    może zapowietrzona  dawałem nawet płomień do kolektora ssącego i nic za pomoc z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

zapowietrzona, pewnie paliwo letnie było. Wymien filtry paliwa, zalej zimowy on, odpowietrz dobrze pompę, 3 obroty i musi gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
    • Przez brodzik2207
      witam, po zimie mam problem z odpalaniem mojego jd mianowicie ciagnik kreci i nie moze załapac  tak jakby nie dostawal paliwa ale pompka paliwowa podaje, sciagam filtr powietrza psikne troszke samostartu i ciagnik pali od strzała nastepnie gdy sie zgasi odpala bez zarzutu ale gdy postoi z poł dnia znow nie chce zlapac moze ktos cos podpowie ?
      moge dodac tylko ze zima wymieniłem filtr paliwa oczywiscie na orginalny no i nie wiem co jest wygladało by na to ze paliwo schodzi no ale pompka przeciez podaje po przekreceniu stacyjki a i ostatnio zauwazyłem ze ta pompka zasilajoca zaczeła sie lekko pocic.... 
      z gory dzieki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj