Zaloguj się, aby obserwować  
wolfram

MF 255 250 RÓŻNICE

Polecane posty

kris14    267

250'tka ma silnik AD 3.152S gdzie 255 ma silnik AD 3.152, moc ta sama, ale czym się różnią, trzeba by na żywo porównać te siniki (jest mała różnica w momencie obrotowym).

Więcej różnic było w układzie napędowym i tylnym moście. 250 mogła być wyposażona w skrzynię 12x4 i zwiększony udźwig podnośnika z 1475 do 2060kg gdzie 255 miała 'tylko' 1330kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tak, powinna być ta sama, bo kto by był na tyle zachłanny żeby opracowywać kilka wersji tej samej skrzyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolfram    4

Czyli wiekszosc czesci podejdzie od 255? Bo mnie najbardzie interesuje 250 4x4 to taka tania alternatywa dla 3514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

MF 250 ma hydrauliczny WOM,dodatkową pompę w tylnym moście brak zwolnic,hamulce bębnowe,inny korpus podnośnika (wersja FR)


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Coś CI się pomyliło lub są różne wersje. MF250 napewno ma zwolnice - tył wygląda tak samo jak w 255. Może mieć dodatkową pompę i wom hydrauliczny tak jak np 675.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Nic mi się nie pomyliło napisałem że to wersja Francuska,w wersji GB są zwolnice i przedni napęd i MULTIPOWER


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Mi też się zdaję że 250 ma inny tył, bez zwolnic. Kiedyś kolega miał takiego z Francji , tylko że dokładnie numeru nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolfram    4

Zwolnice to chyba ma hydrauliczny WOM mozliwe ze tez ale ogólnie gdy ma skrzynie 8/2 to jest w 90 % podobny do 255 .Wiadomo brak pneumatyki inny układ pedałow krotsza maska bo filtr powietrza jest obok kolumnuy kierowniczej w 255 jest to miejsce zaslepione blacha no i inna deska rozdzielcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek1693
      Wasze opinie.....który z ciągników jest lepszy Zetorek , C-330 czy Rusek ???.Słyszałem rózne opinie ale raczej obstaje przy Zetorku
    • Przez Bartek72511
      Tak jak w temacie. Chodzi mi czym różnią się te dwie wersje?? bo np 3090 i 3610 mają zbliżone moce ale czy czymś sie różnia czy tylko mocą??;[
    • Przez cipekfan69
      Witam jakie są różnice pomiędzy podstawowymi wersjami seri m i r również cenowe będę wdzięczny za odpowiedz.
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez kgbck
      Witam Nurtuje mnie jedno zagadnienie posiadam traktor Fendt 724
      Moc nominalna 220KM wedlug ecr 24
      Moc maxymalna 240KM wedlug ecr 24
      Moc nominalna 237KM wedlug 97/68 moment 1058 nm wedlug ecr24
      moc maxymalna 246KM wedlug 97/68
       
      Sasiad posaida rowniez nowego tylko ze Case ih Puma 230cvx
      Moc nominalna 228KM wedlug iso 14396
      Moc maxymalna 249KM wedlug iso 14396 monemt wedlug iso 1160nm
      Moc maxymalna 269KM wedlug iso 14396 z powerbost
       
      Patrzac na te normy to ktory bedzie mocniejszy ?! gdyz w ostatnim numerze top agrar bylo zawarte ze od mocy maxymalnej Case trzeba odejmowac okolo 30-35 KM gdyz maja inna norme mocy czyli teoretycznie 269-30 rowna sie 239z powerbostem w Case
       
      Moze kiedys ktos rozkminil te normy wiem ze najbardziej rygorystyczna ktora zostala teraz to wlasnie ecr 24 uzywa ja JD i Fendt a iso 14396 i ecr120 jest najmniej rygorystyczna Podaje ja case NH i inne marki .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj