Polecane posty

Kula07    163

Mam Batute C1 ale pomorskie.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Mam batute. W 2014 brałem z centrali w kaśniku i tak ręcznie w czasie kwitnienia usuwałem peluszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelskirol    1

witam kupię odmianę grochu batuta po centrali najlepiej z okolic kraśnika

 

czym pryskacie samosiewy rzepaku w grochu

Mam odmianę batuta, pierwszy rok po centrali. Okolice Zamościa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam batute. W 2014 brałem z centrali w kaśniku i tak ręcznie w czasie kwitnienia usuwałem peluszkę

masz na sprzedaż?

Mam odmianę batuta, pierwszy rok po centrali. Okolice Zamościa 

podaj cenę za tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Tak, na sprzedaż. W nastepnym tygodniu znajomy ma odebrać na siew, i to co zostanie będzie na sprzedaż. A ile potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Ja mam C1. W 2015 roku siałem materiał elitarny.czyszczony siła kiełkowania ponad 90%.

Edit.

Powtórzyłem się tak informacyjnie :)

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Panowie mam kilka pytań odnośnie uprawy grochu. Ile się sieje na hektar, kiedy jakie opryski i terminy. Nigdy wcześniej nie sialiśmy grochu, a że w tym roku jęczmień przemarzł to chcemy spróbować. Będzie go ok 1,3 ha. To ile najlepiej kupic żeby starczyło? I czy można mu przed zasianiem wylać gnojowicy ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelskirol    1

300kg/h, czyli potrzebujesz jakieś 400kg. Co do gnojowicy to nie mam pojęcia. Ja sieje przed siewem 300kg/h polifoski 6 i to wystarcza, no później jeszcze odżywki. A co do oprysków, to command+afalon od razu po siewie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Straszne ilosci siejecie. W ubiegłym roku wysiałem ok 175-180 kg/ha  i zebrałem ponad 5T/ha. Odmiana batuta, nasiona nie kwalifikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

mam jeszcze do sprzedania 5t grochu odmiana mentor C1 - czyszczony - może ktoś chętny?


 

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1000-1200 zł/t. Zależy ile potrzebujesz?

około 1-1,5 t jak cały i po 100zł

1000-1200 zł/t. Zależy ile potrzebujesz?

około 1-1,5 t jak cały i po 100zł

 siał ktoś groch na iłach ciężka ziemia z wapniowymi kamieniama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    199

 

mam jeszcze do sprzedania 5t grochu odmiana mentor C1 - czyszczony - może ktoś chętny?

 

aro po ile cenisz. To jest wczesna odmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

Straszne ilosci siejecie. W ubiegłym roku wysiałem ok 175-180 kg/ha  i zebrałem ponad 5T/ha. Odmiana batuta, nasiona nie kwalifikat.

Jakie ilości? Przecież groch się nie krzewi, nie rozgałęzia. Ile wysiejesz kiełkujących nasion tyle masz roślin.

 

 

Ale targowisko się zrobiło w temacie. Każdy ma groch na sprzedaż

Straszne ilosci siejecie. W ubiegłym roku wysiałem ok 175-180 kg/ha  i zebrałem ponad 5T/ha. Odmiana batuta, nasiona nie kwalifikat.

Jakie ilości? Przecież groch się nie krzewi, nie rozgałęzia. Ile wysiejesz kiełkujących nasion tyle masz roślin.

 

 

Ale targowisko się zrobiło w temacie. Każdy ma groch na sprzedaż

Straszne ilosci siejecie. W ubiegłym roku wysiałem ok 175-180 kg/ha  i zebrałem ponad 5T/ha. Odmiana batuta, nasiona nie kwalifikat.

Jakie ilości? Przecież groch się nie krzewi, nie rozgałęzia. Ile wysiejesz kiełkujących nasion tyle masz roślin.

 

 

Ale targowisko się zrobiło w temacie. Każdy ma groch na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubelskirol    1

około 1-1,5 t jak cały i po 100zł

około 1-1,5 t jak cały i po 100zł

 siał ktoś groch na iłach ciężka ziemia z wapniowymi kamieniama

Dogadamy się. Jeśli jesteś zainteresowany to czekam na wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

coś poszło nie tak. proszę moderatora o interwencję i skasowanie zbędnego 

 

Edytowano przez gwozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makqq1    0

zasiał ktoś już groch?

 

Edytowano przez makqq1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makqq1    0

Ja planuje w następną sobotę siać (Wlkp)

 

Ja tez myślę o sobocie :)Świetokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

aro po ile cenisz. To jest wczesna odmiana?

 

1200pln /netto tona - 2 tygodnie przed żniwami zbożowimi zbierałem

 

1200pln /netto tona - 2 tygodnie przed żniwami zbożowimi zbierałem

 

 

jak pogoda pozwoli to w tym tygodniu posieję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SpracowanyPraktyk
      Panowie chciałem poruszyć ważną kwestię. Wystawiałem na olx na sprzedaż Groch odmiany milwa. Ogłoszenie wyglądało tak:
      Witam. Mam na sprzedaż groch, odmiana Milwa. 

      plenna odmiana pastewna, bardzo wczesna, wąsolistna
      rośliny o wysokości 75-80 cm o sztywnej łodydze

      dorodny, gruby, niedosuszany 
      posiadam na sprzedaż około 8 ton
      zapraszam
       
      z zastrzeżonego nr telefonu zaczęto do mnie dzwonić i automatyczna sekretarka klepała regułkę o działaniu na szkodę producenta. Następnie przychodziły prywatne wiadomości o naruszeniu prawa. Skończyło się tym, że olx zmoderował, czyli zakończył moje ogłoszenie pisząc:
      Zgłoszenie od producenta bądź jego przedstawiciela

      Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ otrzymaliśmy zgłoszenie od producenta bądź jego przedstawiciela, z którego wynika, że oferowany przez Ciebie produkt nie jest oryginalny, został przerobiony lub nie posiadasz praw do jego dalszej sprzedaży. Reagujemy także, gdy otrzymujemy zgłoszenia o innych naruszeniach praw własności przemysłowej lub naruszeniach praw autorskich.

      Więcej o zakazanych przedmiotach w naszym serwisie dowiesz się tutaj: OLX.pl/zasady/#r10 . Prosimy o przestrzeganie zasad naszego Regulaminu.
       
      Wystawiając rośliny pastewne nie złamałem regulaminu.  Nigdzie nie napisałem, że są to nasiona siewne. Okazuje się, że firmy nasienne ograniczają obrót materiałem paszowym. Wychodzi na to, że groch który uprawiałem i zebrałem z pola jest nielegalny, nie oryginalny i nie mam prawa do jego sprzedaży a miał być jako dodatek paszowy dla lokalnego rynku. Czy ktoś się z tym spotkał?
      Jak umieściłem temat w złym dziale to przepraszam.
    • Przez ZetorPower
      Witam doradzicie mi Pany jaki nowy  agregat kupic pod ten siewnik D9-30 super redlicowy taki żeby hydropak sie nie złamał tak jak w agro maszu, ma miec przedni  wał 2 albo 3 rzędy łap i tylny wał packer. dodam że mam aktywny do tego siewnika ale na wiosenne lekkie warunki przydał by sie bierny przegądałem internety i wiele agregatów ale żadnego nie widziałem na żywo na zdjęciu to każdy porządnie wygląda 
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie dotyczące agragatu agro lift TYP-AUS 2 z wałem packera 2.5m jakieś opinie o nim ewentualnie jakaś lepsza firma w podobnym przedziale cenowym ?
    • Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl
       
       
       
    • Przez karol2306
      Witam
       
      Na sprzedaż agregat w/w. Wszelkie info w ogłoszeniu ew. pod tematem lub prv
       
      Zapraszam
       https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-wal-packera-grano-CID757-IDtGmk9.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj