Polecane posty

muoodyy    2

witam. mam taki problem iż gdy przekręce stacyjke to wskaźnik temp idzie odrazu na maksa do góry tzn na czerwone. nawet gdy silnik jest nie odpalany przez kilka dni. co jest przyczyną? prosze o pomoc :/. jesli to czujnik to gdzie on jest zamontowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Zobacz kabel co idzie do czujnika bo pewnie spadł i masy dotyka.Albo czujnik jest do wymiany.Ale najpierw zobacz kabel :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Szukaj w kolektorze wodnym.

Odczep z czujnika przewód i zobacz czy wskaźnik opadł, jak tak to czujnik.

Jak wskaźnik nadal będzie na max to odczep przewód od wskaźnika. Może być przetarty i łączy do masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

ten model nie ma kolektora wodnego a czujnik jest na przodzie głowicy w narożniku wkręcony od góry niedaleko pierwszego wtrysku, jak masz klime to go za bardzo nie widać bo jest schowany za sprężarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

znalazlem go. tylko tak jak koledzy pisali do niego nie idą 2 kable tylko jeden a mase daje pewnie sama głowica. takze popoludniu bede patrzyl co z nim i czy jak go odlacze i przeczyszcze styki to bedzie cos lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

a wiec sprawa zrobiona. padł czujnik temperatury. gdy odlaczylem go to wskazówka zostala na swoim miejscu a gdy go podłączam to odrazu leci wskazówka do góry... tak wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez RobertKazimierczak
      Witam posiadam BELARUSA 820 z roku 2012 i od pewnego czasu świeci mi się taka kontrolka czerwona przy wskażniku temperatury a wskazówka pokazuje 80 do 90 stopni czyli dobrze ale czemu się świeci lampka czerwona ?
    • Przez amisz8
      koledzy co sądzicie o takim urządzeniu do kontroli temperatury silnika
      http://allegro.pl/wskaznik-temperatury-silnika-2t-4t-elektroniczny-i4004153151.html
      i czy mozna przedłużyć przewód bo 2 metry to trochę za mało, proszę o uwagi i sugestie
      pozdrawiam
    • Przez Foler
      Witam wszystkich!
      Mam problem, w mojej Renault Ceres 345 nie działa wskaźnik temperatury i obrotomierz. Obrotomierz trochę się podnosi dopiero przy wysokich obrotach. Jest jeszcze problem z podnośnikiem. Nie da się go podnieść do najwyższej pozycji bo coś blokuje dźwignie. Przeglądałem mniej więcej mechanizm i nie znalazłem niczego co mogło by ją blokować. Co może być powodem tych usterek?
    • Przez PacyficVista
      Witam. mam dwa nowe wskaźniki temperatury z czujnikami. Na wskaźniku są oznaczenia T, B, Masa. Rozumiem  że B to 12V , T- czujnik masa jak to masa . Albo źle to podpinam albo 2 komplety są uszkodzone .   Ma ktoś schemat ???
    • Przez piterwx2
      Witam jak podłączyć ten wskaźnik czyli ,które to masa a ,które to czujnik. Są dwa wyjścia T, B i +
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj