Zaloguj się, aby obserwować  
KamilK199

Cisnienie wtrysku MF 3090

Polecane posty

KamilK199    9

Koledzy, pilnie potrzebuje informacji. Jakie powinno byc cisnienie wtrysku w MF 3090??

Jaki dokladnie jest luz zaworowy?, znalazlem informacje, ze na zimnym 0,2 ssacy i 0,4 wydech...moze ma ktos instrukcje napraw??


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Dzięki kolego za info.:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Witam. potrzebuję nowych końcówek wtryskiwaczy do MF-a 3090 z silnikiem A6-354. Jakiego producenta polecacie?? Moze ktoś mógłby podać numery końcówek dedykowanych do wspomnianego silnika. Będę wdzięczny za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

BDLL150S6730 2646844


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

przeglądałem trochę internet w poszukiwaniu końcówek. Patrząc tylko na ceny mozna znaleźć oferty od 35 zł do ponad 100 zł/szt. Jednak którą wybrać?? ponoc za jakośc sie płaci ale jakimi kryteriami kierować sie w tym przypadku?? Oto dwa skrajne przykłady:

http://www.sklep.gas...22416,510).aspx

http://www.agropomoc.pl/Produkt,14451,Dysza_wtryskiwacza.html

a moze coś takiego:

http://allegro.pl/ko...3020829438.html

http://allegro.pl/ro...3066180008.html

Którą ofertę wybrać?? Ktoś ma doświadczenie w tej materii?? Która z firm ma największa renomę?? CZy może gdzieś uda się znaleźć bosch-a. Cena zapewne adekwatna ale chyba odzwierciedla jakość produktu. Jakie są wasze opinie na ten temat??

pozdrawiam

Edytowano przez rafik256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Ja zakladalem koncowki firmy seven wloskie czy tam francuskie, kupowalem je u gaski za 6 sztuk zaplacilem cos kolo 360 zl.


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez robigal
      Witam,
      przeszukałem forum i nie znalazłem konkretnych odpowiedzi.
      Posiadam MF 3090 i w nim jest świeca płomieniowa.
      Jak długo należy podgrzewać, na desce nie ma żadnej kontrolki która by wskazywała że świeca jest już wystarczająco podgrzana.
       
      Jak ewentualnie sprawdzić świece?
    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez artur01
      Witam szanowne grono forumowiczów,
      z racji tego że ciągnik ma bardzo duże problemy z odpaleniem chciałbym zdemontować pompę wtryskową w Mf 3090 i zawieść do sprawdzenia lecz nie do końca wiem jak się do tego zabrać aby czegoś nie uszkodzić. Mam na myśli tutaj czy powinienem zblokować w jakiś sposób rozrząd czy po prostu odkręcać 3 śruby przy pompie i wyjmować? Dodam,że pompa zamontowana pionowo firmy Lukas. Chciałbym również uprzedzić wypowiedzi typu; "sprawdź filtry, aku lub rozrusznik", ponieważ wszystkie te czynności nie przyniosły zamierzonego skutku! Silnik w lecie przeszedł gruntowny remont a pompa nie była ruszana bo było ok, było ale się skończyło a na wiosnę trzeba ruszać w pole...
      Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
      Pozdrawiam Artur
    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez Przemek83
      Witam posiadam MF3090 i pojawił mi się problem z biegami. posiadam go od ponad roku czasu i nie bardzo orientuję się co może byc tego przyczyną. Kiedy mam włączone biegi (B) tzn. szosowe wszystkie biegi do przodu chodzą tylko po włączeniu biegu wstecznego to stoi jak wryty aż silnik z obrotów spada jak by był na ręcznym hamulcu. I tak samo dzieje się jak mam właczone biegi (A) tzn. terenowe tylko że nie mam ich do przodu a wsteczny jest. Całkowita odwrotnośc co z tamtymi biegami. Tak samo i na żółwiu i na zajacu. Co może by przyczyną tego nie fartu Prosze o odpowiedz lub podpowiedz Z góry DZIĘKUJĘ
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj