Zaloguj się, aby obserwować  
Adatan

Szyberdach

Polecane posty

Adatan    97

Witam mam mały problem wiecie może po ile jest szyberdzach do Farmtraca 555 DT ;) bo jak dziadek wjeżdzał do garazu i miał otwarty szyberdach i sie nie zmiescił i sie połamał ;)

 

Za odp dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja już w pierwszym miesiącu jak ciągnik dotarł połamałem. Do Zetora 800 przez dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Też wyłamany miałem szyberach, ale popękał tylko w miejscach mocowań i wygiął się w drugą stronę, wszystko posklejałem, dałem dotatkowe śruby trzymające te blaszki od mocowania siłowników, potem pomalowałem i prawie nie widać. Przy składaniu nie założyłem zabezpieczeń na siłowniki i w razie następnego takiego zdarzenia siłowniki same wyskakują. Pierwszy raz zachaczył ojciec, w następnym roku ja zachaczyłem. Teraz już nie otwieram, bo wiem, że znowu ktoś zachaczy. Codziennie wjeżdżam ciągnikiem go garażu, a czasami kilka razy dziennie i przy ilości rzeczy jakie ma się na głowie n.p. w czasie żniw ciężko uniknąć takich sytuacji.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

szyberdach + 2 siłowniki gazowe do kabiny KOJA montowanej w 675DT - 410 zł brutto razem z przesyłką (350 zł szyberdach, 18 zł za jeden siłownik). Ceny sprzed kilku dni.

Edytowano przez zorak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adatan    97

Gospodarz

jeszcze nie jak bd cieplej to całego zdejmę i spróbuje go posklejac ;) .Jak nie pomorze to zamówie nowy :)

 

zorak

Dzięki za fatygę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj