Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
micro16    21

Panowie czy wie CIe co trzeba zmienic czy tam przerobic zeby dzwignia Hydrauliki odbijala a nie byla blokowana?? Przydalo by mi sie to na jednej sekcji do ktorej tura mam podpietego i troche to uciazliwe jest ze jak za mocno sie przesunie to sie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdzić linkę czy chodzi lekko jeśli tak to szukać przyczyny w rozdzielaczu tam są takie sprężyny na dole rozdzielacza i to one pociągają wałek w rozdzielaczu. u mnie w MF 6140 odbija wszystko normalnie. czyli muszę trzymać a jak puszcze to wraca do pozycji 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

Linki chodza dobrze, tylko wlasnie akurat w niektorych tak robili zeby sie blokowalo aby np. wolny splywa byl albo jakby CI potrzebny cialgy przeplyw oleju przykladawo do posuwu tasmy w rozrzutniku. Jak podgladalem u kolegi dzisiaj co mu normalnie wajchy odbijaja to rozdzielacz niby ten sam ale z tylu tak jak piszesz na dole troche sie rozni. A mianowicie na cztery srubki takie cos przykrecone jest a u kolegi tego nie ma. Mozliwe aby tam byl ten mechanizm blokujacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ja mam w 3060 3 pary i na jednej parze nie odbija i dla mnie jest super sprawa bo jak na tuz podepnę pług do śniegu czy wał uprawowy to działa pływająco a jak by odbijało by wszystko na sztywno było i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... u mnie w jednej stronie rozdzielacza jest a w drugiej nie ma. jeden odbija jak szalony. a drugi prawie nie chodził jak go kupiłem i w tym drugim muszę użyć trochę więcej siły aby go wogóle ruszyć. jak będę w garaży to spojrzę jeszcze raz przy którym jest ta sprężyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piasek186
      Witam. Mógłby mi ktos dokladnie powiedziec lub moze ma zdjecie gdzie znajde filtr siatkowy oleju hydraulicznego w mf 3080 ? Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi
    • Przez tomas318
      Witam wykonuje naprawy elementów hydrauliki siłowej tz. pompy rozdzielacze siłowniki itp wiecej inforamcji udziele prywatnie 
    • Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Mam zamiar wymienić filtr hydrauliki w jd 7710 i z tego co wiem jest jeden z tyłu, obok siłownika wspomagającego. Jest jeszcze jakis drugi? Znalazłem kilka ofert:
      https://www.strefarolnika.pl/pl/p/FILTR-HYDRAULICZNY-JOHN-DEERE-P569401-BT9370-MPG-RE205726/3720
      https://www.mototraktor.pl/filtr-hydrauliki-john-deere-re205726-p-9680.html - taki sam tylko sporo drozej czemuś
      https://sklep.gravit.pl/produkt/11140/filtr-hydrauliki-john-deere-re205726  -oryginał
    • Przez saymon87
      Witam wszystkich.
      Mam zapytanie odnośnie lekkiej przeróbki hydrauliki w ładowarce teleskopowej Manitou MLT 626, a mianowicie troszkę zmienić sposób sterowania. Chciałbym przerobić funkcję zamykania\otwierania łyżko-krokodyla sterowanie elektrozaworem ponieważ sterowanie oddzielną dźwignią jest strasznie niewygodne, lepiej by było gdyby sterować tym jakimś przyciskiem. Tylko mam problem w jaki sposób podpiąć się do rozdzielacza nowym elektrozaworem lub zmienić sekcję i co za tym idzie w jaki sposób zasilić elektrozawór olejem. Gdyby ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj