Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szumi123

Massey ferguson 3070-plusy i minusy, czy warto kupić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
szumi123    0

witam wszystkich, jestem na kupnie ciągnika massey ferguson 3070, słyszałem że często skrzynie w nich się psuja i dużo kosztuje naprawa(jak ktoś wie ile to niech napisze), mam upatrzony taki z 1993roku, co byście mi doradzili, opłaca się w to wchodzić? Czy są to dobre ciągniki?

katator    115

poczytaj tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=795&hl=

ta sama seriia tylko że 3070 posiada większy silnik wyposażony w turbinę. na silniki nikt nie narzeka odnosnie innych układów pod tym linkiem bedzie sporo cennych informacjii.

ogólnie polecam jeszcze inne tematy o serii 30xx. z nich też sporo można się dowiedzieć.

pozdrawiam

PronarekP5    25
witam wszystkich, jestem na kupnie ciągnika massey ferguson 3070, słyszałem że często skrzynie w nich się psuja i dużo kosztuje naprawa(jak ktoś wie ile to niech napisze), mam upatrzony taki z 1993roku, co byście mi doradzili, opłaca się w to wchodzić? Czy są to dobre ciągniki?

także dołączam sie do prośby

Wiadomość z agroFakt.pl

gosysko    0

Potwierdzam, skrzynie w tych MF są wadliwe, ale tylko do 1990r. Jeśli są nowsze ich wadliwosć jest mniejsza. Także mozesz spokojnie tego MF z 1993 kupować.

wojtek93    3

Ja miałem osobiście Masseya 3065 i nie byłem zadowolony. Mielismy go tylko pół roku i pracował tylko w oprysku i nawozach ale niestety zepsuła się skrzynia, niezbyt poważnie ale jednak. trzeba było kupić 1 nakrętkę a Korbanki zaśpiewali za nią 180 zł :( Nie podobało mi się też zestopniowanie biegów tzn. ciężko było ruszyć z przyczepami z B1 co w naszym przypadku wykluczało go z transportu. PLusy to napewno silnik perkinsa EHR i cena. Gdyby nie ta skrzynia to pewnie by u nas został. Ogólnie fajny ciągnik jeżeli jest wszystko jest ok ze skrzynią.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować