FARMER76

New Holland CX 6090 czy Claas Tucano 450

Polecane posty

FARMER76    1

Witam.proszę szanownych forumowiczów o kilka słów(porady)na temat tych kombajnów,który według was będzie lepszy-wydajniejszy.

Mam nadzieje,że pomożecie rozwięzać mi ten problem.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno1    398

Gratulacje a jaka cena jeżeli można wiedzieć ?(może być na pw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

vario to ten z wysuwanym stolem o 50 cm?Zastanawia mnie czy w tych czasach sie oplaca miec ten wysowany stol o 50 cm jak do rzepaku tak mi sie wydaje lepiej miec 1m wtedy motowidla pracuja w calosci nad stolem i nieosypuje sie na ziemie tylko ze trzeba stol doczepiac

 

Gratuluje zakupu oby chodzil bez awari pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

będe kosił wyżej rzepaczek:))-komfort pracy rewelacja(widzialem w podczas pracy w rzepaku który sypał ok 5 ton)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azi    0

Kolego FARMER76 myślę że dostałeś świetną cenę na ten kombajnik :) czy mógłbyś napisać coś o wyposażeniu, szerokość chederu, jaki wózek oraz w jakim kodzie masz tą maszynę :) pozdrawiam Azi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

Kod maszyny to 1c 210 01 heder 6 m vario kosy hydrauliczne,wózek tucholski na dwóch kołach.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

witam.claas tucano kosztuje przy dobrych negocjacjach ze stolem vario ok 640 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalo90    18

a NH CS 6080 z stołem zwykłym i wózkiem ile kosztuje ? pytam się ponieważ nie wiem czy przyznają mi 6090 z racji większej liczby km na moje ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

witam.cx 6080n ze stołem vario w zamówieniu 2013 będzie kosztowal około 550 570 tys stół vario-kombajn który ja zakupiłem był z zamówienie przedsezonowego więc cena była

bardzo atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Ja za NH 6080 z Vario 6m zapłaciłem 552tys netto w czerwcu 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

to dość dużo -w moim regionie mam dużą konkurencje jeśli chodzi o dealerów ,więc ceny dla kupującego są chyba najlepsze w całej polsce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

A mój 100km jechał. W pobliżu Class, Deutz i MF. Teraz mam już NH, Classy i Deutza. Jak będzie wymiana to sprawdzimy MFa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

ale macie niezły repertuar:)):)),ja bazuje z reguły na jednej marce ,chociaż wrąbałem się w ciągnik CLAAS AXION 810( w tym roku w maszyne ,która ma 1000 h wsadziłem 50 tys),jak minie dofinansowanie będzie chyba NH 7270.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Ojciec też tak mówił żeby w jedną markę. Ale jak zakończyły się jego rządy to ja wprowadziłem swoje. Narazie pozytywne tego skutki. Może taniej jak od jednego dealera ale to drobne obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

oki nieźle,teraz spadam na zebranie z ZOTT Polska ,powalczyć i zje...ich za cene mleczka.Pozdrawiam.Rafał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

A tak nawiasem już jak przy temacie jesteśmy. Ile za litr przy jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER76    1

EXTRA S teraz przy okolo 23 25 tys litrów miesięcznie 1,23 netto a u Ciebie??

 

gdzie oddajesz mleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Ja nie zajmuję się mlekiem ale moja rodzina oddaje do OSM Łowicz 17 - 19 tys msc za 1,26 netto też w extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek    0

A mój 100km jechał. W pobliżu Class, Deutz i MF. Teraz mam już NH, Classy i Deutza. Jak będzie wymiana to sprawdzimy MFa :)

 

a ten Deutz to jaki? z jakich stron warmi jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalo90    18

dziś dostałem ofertę na Tucano 440 w szerokim ogumieniem 800 przód...3D poziomowanie hedera poziome i pochyłe...Stół do rzepaku tucholski + wózek , heder 6 m , 2 kamery za 645 netto... jak wam się wydaje dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za drogo, nie dał bym tyle. Myślę że te 45 na końcu jest do urwania. W końcu konkurencja nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Nikxex007
      Witam. Chciałbym się zapytać co sądzicie o Claasie Arionie 640? Wady i Zalety. Z góry dzięki za komentarze. 
    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj