Polecane posty

solaris7    2

Chodzi o nowy ciągnik , jaki najbardziej polecacie , ja zastanawiam sie nad NH T7.200

co onim myslicie ?w role wchodza tez inne modele


Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

T7.200 ma moc znamionową na poziomie 155KM, te 200 osiągane tylko w trybie boost, czyli na ten parametr nie zwracałbym uwagi w pierwszej kolejności ;)

równe 200KM mocy znamionowej wg ISO TR14396- ECE R120 ma dopiero model T7.250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WujekWaa    12

Może John Deere 7200R? Według mnie solidne ciągniki, z nowych w mojej okolicy jest ich najwięcej, z kolei kolega ma iż aż 6 więc to coś chyba znaczy o tej marce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor110    54

to zależy jak chcesz komfortowy i silny to tak jak @WujekWaa a jeśli tylko silny to JD z tych starych modeli polecam nie pamiętam modelu ale wujek kupił prasę (taką największą kostkującą) i rok wynajmował MF-a 230km i teraz kupił starego JD 190km i mówi że MF słabł a JD ciągnie o wieleee szybciej i ciągle daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris7    2

chodzi o nowy sprzet , wiadomo o konfort tez ,


Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Igor bo MF pewnie nic nie miał robione,w silniku, w Jasiek po jakimś remoncie.Wystarczy pompę i wtryski zrobić i dużo więcej koni. Już nie raz się przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalesz    0

Witam.

 

Też poszukuję ciągnika o mocy około 200 KM i na ten moment zastanawiam się nad Valtra T203 i Case Puma 200 CVX. Co ewentualnie polecacie i co możecie mi powiedzieć o tych ciągnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janosik82    0

kolego ja bym wziął valtre, solidny ciągniczek. miałem go na testach kilka dni pod koniec zeszłego roku wersja direct po prostu bajka. traktor bardzo komfortowy mocny i ciężki.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Z dwójki Valtra - Magnum zdecydowanie Magnum. Moim zdaniem drugi po JD 8R. Był ostatnio u mnie przedstawiciel Valtry i bardzo zachwalał S. Nie twierdzę, że zły traktor, ale moim zdaniem przedstawiciel sam obniżył opinię o S-ce pokazując artykuł, na podstawie którego Valtra S spala niemalże połowę paliwa co Magnum przy tej samej pracy. Nie twierdzę, że Valtra nie pali mniej, ale prawie połowę, to czysty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalesz    0

No właśnie. Każdy zachwala Magnuma i wiele osób zachwala też Valtrę. Sam posiadam Case MX170 i Valmeta 8550 więc moje serce jest rozdarte :]. Chyba narazie zostaniemy przy Magnumie 235. Jak do tej pory dla nowego ciągnika przewidywaliśmy jedno zadanie - praca z agregatem uprawowo-siewnym. Ale chyba dojdzie transport ziarna, a do pociągnięcia dwóch przyczep po 14T ładowności też potrzeba kucyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lgruchala    0

Jaki polecacie używany ciągnik o mocy ok. 200 km w cenie tak do 200 tysięcy? Osobiście zastanawiam się nad fendem. Słyszałem bardzo dobre opinie o fendt 924 vario. Moc przewyższa założenia ale podobno bardzo dobry ciągnik. Co wy sądzicie?

57b30d7044d24dc80b8b456a_1496061351_web_pl-PL.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24
2 godziny temu, Piteriiv napisał:

I witam a co sądzicie o mf seria 7400 lub 7600 jak sprawuje sie skrzynia Vario ?

 

A jakiej wielkości/mocy ciągnik Cię interesuje bo masz rozpiętość jakieś 130-240KM


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

lgruchala napisał: Jaki polecacie używany ciągnik o mocy ok. 200 km w cenie tak do 200 tysięcy? Osobiście zastanawiam się nad fendem. Słyszałem bardzo dobre opinie o fendt 924 vario. Moc przewyższa założenia ale podobno bardzo dobry ciągnik. Co wy sądzicie?  ............................................................... No ja też pomału szukam właśnie fendta o takiej mocy ale raczej 720 vario albo z 800 a 924 to cena kosmos i na pewno za 200 nie kupisz chyba że zjezdzonego do naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj