Skocz do zawartości
pawnic4

elektroniczny rewers t25

Polecane posty

Piotruniu25    1059

Raczej EHR-u nie da się zrobić w T25 bo jest rozdzielcza pozycyjny a nie suwak jak w 360 i pochodnych,tam można zamontować siłownik elektryczny i po kłopocie ale w T25 ten paten nie przejdzie. :)

Dawaj zdjęcia tych wynalazków,może coś podpatrzę.

Edytowano przez Piotruniu25

pawnic4    0

oto mój władek zaraz po zakupie nastepne zdjęcia dodam jutro

zapraszam wszystkich na nowy kanał mojego wujka na youtube Damek80

post-62020-0-38783100-1359660190_thumb.png

wieslaw16    44

Witam ,pięknie wygląda tylko można po zazdrościć! , widać że deska rozdzielcza jest chyba od MTZ-ta , i filtr paliwa duży też chyba MTZ a kierunki już miał fabrycznie takie? .Ja wycieraczkę powiem Ci zamontowałem od golfa, bardzo ładnie cichutko pracuje , bo tamta orginał klekotała jak stado bocianów ,że chwilami nie było słychać silnika traktora :huh: Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Wszystko oryginalne bo to ostatnia wersja Władka po Lifcie.

Lampy, deska, filtry, bagnet oleju, inne głowice ze świecami żarowymi, zestaw pneumatyczny i jeszcze jakiś drobiag ale nie pamietam :P

zbyszekbrzuze    110
Napisano (edytowany)

Inny tłumik z rurką na stale, dłuższą i skosnie do przodu. Obciążniki ze ścietym rogiem i maska BEZ LITEREK. Wąska blacha na cylindrach. Nie mówiąc o znaczku na grillu

Edytowano przez zbyszekbrzuze

wewer    0

To jak takie zainteresowanie tym rewersem, to może ktoś miał styczność z mechanika widlaków, koparko-ładowarek i podzieli się doświadczeniem. Może by się dało ten rewers umieścić koło kierownicy, tak ajk jest w tych pojazdach, i od razu przerobić sprzęgło na jaki automat. Może ktoś skrytykuje ten pomysł. Niestety nie zdążyłem sie zagłębić w ten rozdział mechaniki, ale tak czytając wasze posty wpadłem na taki pomysł.

Edytowano przez wewer

popieram kolegę razor ta fotka jest ściągnięta z neta a co do rewersu to jest to niewypał poniewarz ja też to miałem i źle jest z zmianą biegów bo ten silniczek nie ma on chodzi przód tył i na luz sie trudno wypija :(

pawel807    96

Daje sobie rękę obciąć że @pawnic4 a @wladekrolnikT25 to te same osoby z tymi bajerami we władku. Znów się chyba zaczną te głupie posty...

Edytowano przez pawel807

adas1999    2

dzięki Wiesław16 za miłe słowa jesteś jedyny któremu sie spodobały unowocześnianie mojego T-25A zbyszekbzurze fotki postaram się zamieścić tylko jak zrobie :D pozdro

wejdź na kanał mojego wujka Damek80 remont t25a i malowanie

elektroniczny rewers w t25 to dobry pomysł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się