Zaloguj się, aby obserwować  
tvt

TUR do T-25 czy C 360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

Odświeżam temat bo planuje założyć TUR do T25 i tu pytanie czy wystarcza oleju do 2 sekcyjnego ładowacza, bo jak wiadomo wpadek ma tylko 9l.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

A pompa nie za słaba? i jak zrobić wspomaganie?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

nie wiem jak z c360 ale do t25 jak załorzy się tur to nie będzie w pełni sprawny będzie podnosił się cały tur ale np.widły będą nieruchome albo na odbrut chyba że pozbędziesz się podnośnika bo ma za mało przewodów ciśnieniowych.

 

Po jedno piszesz jak kura pazurem a po 2 jeszcze bez sensu jak to rozszyfruje. Bo trzeba mieć pojęcie jak podłączyć. Musisz w oryginalny obieg pompa-rozdzielacz wpiąć rodzielacz tura. Po prostu z pompy trzeba puścić przez rozdzielacz tura a od tura pociągnąć do oryginalnego w ciagniku a z tamtąd normalnie wraca do zbiornika i mozesz używać podnosnika, wyjsć hydraulicznych i tura naraz aż olej ci sie skonczy :D

Jak zdrowa pompa to da rade chyba że wyeksploatowana to wstaw wzmacnianą NSZ 14 lub 16

 

Sam będę pewnie montował bo troll to porażka wyrwany zaczep 2 razy a w rozrzutniku na górach cos nie ma ochoty wspólpracować :blink: Jak równe to moze byc ziemia ruszona i pójdzie przyjdzie przeklęta góra i lipa. troll pracuje aktualnie z MTZ a malutki rozrzutnik dyga no lepiej dla niego ale czas na zmiany bo czy będzie mokro to 4x4 i jazda

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Jak kolega wyżej napisał wszystko da się zrobić bez żadnego wyłączania podnośnika :rolleyes:

Gdybym ja miał wybierać między c360, a Ruskiem, to wybrałbym bym Władka- bo:

- do tyłu/ przodu zasuwasz migiem (zwłaszcza w wersji z rewersem)

- jest napewno zwrotniejszy od c360

- mało przy tym spali

- a kwestia lekkiego tyłu to żaden problem- można do tylnych kół dokręcić obciążniki i już masz wagę większą

- wspomaganie można do Ruska za 300zł zrobić :lol:


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Nie rozsmieszaj mnie, wladek lepszy do tura od c-360 :lol:

Sąsiad ma tego zubronia to jest to samo co wladek tylko wiekszy silnik, naped i lepsza kabina, i jak neped mu padnie to mimo obciąnikow nie ma jazdy, jak u niego wywalałem obornik to sam sie dziwił ze c-360 tak dobrze idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512

jasne że c-360 jest lepszy do tura ma większą moc, masę i będzie się lepiej spisywał od władka a te obciążniki na kołach aż tak wiele nie pomogą bo co to jest te max 200 kg a zmiana biegów w c-360 nie wygląda tak strasznie przy turze to wiem bo miałem kiedyś c-360 z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Dobra tylko ja zapnę c360 do rozsiewacza nawozów lub wapna to władkiem mu nałożę bez przepinania sprzętu.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ja po prostu założe do władka bo inaczej mi nie pasuje a na moje potrzeby starczy :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

zależy jakie ktoś ma potrzeby, bo jak tur będzie rzadko używany to do T25, a jak często i na różnym terenie to zastanowiłbym się nad C-360, biegi możesz przerobić, żeby było wygodniej tak jak ma kolega @Ursusc385... ogólnie i ten ciągnik i ten jest dobry do tura, jeden i drugi ma swoje + i -, ale jak często będziesz go używał to tylko i wyłącznie do C-360 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

do lzejszych zadań T25 jak ktoś robi 10 ha słomy w okrągłe baloty to starczy T25 czy ma pare rozrzutników gnoju. jak ktos ma pare ha sianokiszonki to c-360 A jak ktos ma 100 ha to ani tym ani tym bym nie chciał


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Jak miałby dużo robić to do fortschritta założyłbym.


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

ja tam na twoim miejscu do c 360 bym założył :) w t 25 przy założonym turze możesz mieć problem wyjąć akumulatory :D


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Do władka podejdzie TUR od 330 lub 360?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Mam C 360 i władka z turem.Nie wyobrażam sobie innej konfiguracji.Mój T25 jest opuszczony,

oponki 12.4 radialki,pompa nsz 16,balast i śmiga jak szalony.Dziękuje gdybym miał ruskiem z

rozrzutnikiem w polu jeździć,mam dużo mokrych miejsc.

W zeszłym roku kładłem baloty słomy i też władek dał rade na piątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

z pewnościa 360 jst do tura lepsza moja rada jest taka sam mam t 25 z turem i świetnie sobie radzi z sianokiszonką nieraz ma problem jak zielony balot a słoma czy obornik spisuje się świetnie szybko się ładuje i robota idzie jeżeli robisz mało sianokiszonki to zakładaj na t 25 pomyśl też o paliwie 360 w turze spali dwa razy więcej co władek... :blink:


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spioch25    0

Witam mam dylemat do ktorego z Ciagnikow zakupic ladowacz czolowy do t-25 czy c-360 i jaki typ ilo sekcyjny itd. jakiej firmy polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76
Napisano (edytowany)

A skąd wiesz, że ma obornik?

Kolego @spioch25 napisz do czego miał by służyć bo inaczej ciężko doradzić.

Ja napisze Ci, że na T-25, bo tak i wybieraj. Nic z takiej dyskusji nie wynika.

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

teoretycznie lepiej do c 360 wiekszy mocniejszy ale pytanie na czym ci zalezy ( np . jak bedziesz wywozil obornik jakie masz warunki przy pryzmie jaki masz rozrzutnik itp )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj