Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawcio21

dodatkowy pierśień na tlok podnośnika

Polecane posty

pawcio21    0

co myślicie o dodaniu dodatkowego pierścienia gumowego i metalowego tłoka w podniśniku zetor 7045 ??

tomek2111    1

dodanie metalowego to bardzo czesty zabieg w c360 mysle ze z dobrymi efektami jak masz dwa wargowe to bym juz nie dokładał

Wiadomość z agroFakt.pl

adamc330    115

Ostatnio w Ursusie C-330 dołożyłem pierścień na tłoku podnośnika efekt zadowala mnie więc i w Zetorze powinno być dobrze :)

adamc330    115

Tak metalowy. Taki sam jak oryginalny tylko więcej ich jest :) Podobno metalowe pierścienie dłużej wytrzymają niż te gumowe więc może lepiej zamiast tego gumowego co chcesz dokładać zastąpić go metalowym :D

rolniku360    69

Ja w c360 też mam 3 sztuki gumowych i jeden metalowy od 1.5 roku tak i jest w miarę a nie macie może pojęcia czy rozdzielacz od 7211 był by nie lepszy do c360 ? bo u nas dużo osób lata z zestawami upr siewnymi i pługami obr. i bardzo szybko im podnosi a ja w c360 mam pompę od zetora i jakoś rewelacji nie ma

pawcio21    0

rolniku 360 a to c360 ciagaja te zestawy upr.siewne ?? nom mi sie wydaje ze od 7045 powinien byc podobny plecaki w zasadzie pasuja .Dzis zamawiałem nowy tłok w kaliszu i poweidzieli ze starych typow tłokow ( chodzi o te z dwoma wargowymi i jednym stalowym ) podnosnika nie robia juz sa jakies nowe z nowymi uszczelniaczami jak przyjdzie wstawie fote jak to wyglada moze cos sie dożuci jakies uszczelnienei zobacze :) .

rolniku360    69

jeden agregat agro-masz 2.5m i amazone drugi zrobił sobie sam 2.7m z poznaniakiem a zetorkiem u nas typ 7245 lata z agro-maszem 3m i amazone tylko nie ładuje do pełna i z przodu ma tuz i jakiś tam odważnik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować