Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafalm1978

agregat uprawowy AGRO FACTORY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
memphis54    0

ale czy ktoś mógłby napisać o jakości tych agregatów, bo skąd różnica między krośniewickim agregatem który wygląda identycznie 3,500zł??

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam Agro-factory 3,2 m .Obrabiam nim ok 30 ha ,trzeci sezon.Nie mam zastrzeżeń co do wykonania i jakości.Cześci robocze dalej w oryginale,powłoka malarska bez ubytków i korozji.Warty był swojej ceny ,a zapłaciłem niecałe 5000 za wersję hydraulicznie składaną.Krośniewicki wydaje się solidniejszy ,tylko niestety cena z innej pólki.Na moje potrzeby Agro-factory wystarcza.

Gość maciek08   
Gość maciek08

ja mam agredat 2,8 z AF do zetora 8011. początkowo był problem bo resztki sie czasami zapychały przy kółkach ale je przełożyliśmy na zewnętrzną strone ramy i dalej juz był spokuj. Jedyną awaria to pęknięcia ramy w miejscu przyspawania belki idącej od wieżyczki do tyłu ramy. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

tom31    11

witam! jestem posiadaczem agregatu z AGRO- FACTORY z przednim wałem użytkuje go juz 3 sezxon i jestem bardzo zadowolony pracuje z 360 i do tego ciagnika to 2,1 m z wiekszym sa problemy agregaty z tej firmy sa ciezkie ale solidnie zrobione na wałach zadnych tulejek tylko lozyska lakier ok pracuje na glebach 4,5 i 6 klasy jezdze na 2 bo na 3 ma zbyt ciezko.ogolnie polecam sprzet z tej firmy.jak masz jakies pytania pisz na gg 3156082

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować