Skocz do zawartości
maxx20

Regulacja sprzęgła i rewersu elektrohydraulicznego

Polecane posty

maxx20    2

Witam wiecie może czy istnieje możliwość regulacji czułości sprzęgła lub rewersu elektrohydraulicznego w renault 103-54

renault    2

tak ale chyba tylko poprzez podpięcie laptopa do komputera ciągnika. przed taką kalibracją trzeba koniecznie wymienić wszystkie oleje i filtry w skrzyni.

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzejlud    0

Też mam ten problem w 155.54. Laptopa nie podłączę bo programy nie obsługują. Rodzaj sterownika jest przy kierownicy i jakieś wyjście ma jakby do podpięcia jakiegoś urządzenia. Podobno można regulować elektrozawory ale jak wymontowałem je to zbytnio nie wiedziałem jak to zrobić.

misiek38    1

SA WERSJĘ CO MAJĄ KOMPUTER ale jest to prosty komputerek pokazujący prędkość spalanie i inne proste funkcje

andrzejlud    0

Komputerek od spalania to co innego.Jeżeli jest rewers elektrohydrauliczny i pół biegi pod obciążeniem to jest sterownik (komputer) w konsoli z kontrolkami od skrzyni biegów.

renault    2

wujek ma 110,54 z rewersem i półbiegami i strasznie szarpał przyjechali zmierzyli ciśnienie i powiedzieli że nic nie zrobią kazali wymienić filtry i oleje. przyjechali jak wymienił wyregulowali i teraz jest o wiele lepiej. jutro się dowiem na pewno czy podpinali kompa pod traktor.

renault    2

a więc przyjechali do niego po wymianie filtrów i olei. podłączył zegar do jakiegoś przewodu i komputer pod ciągnik tylko to nie był laptop ale jakieś inne mniejsze urządzenie tam mu się wyświetlił przy włączaniu napis renault przejechali się trochę i ustawił.

renault    2

502473906 on zajmuje się elektroniką we wszystkich maszynach ciągniki, sieczkarnie, kombajny. ogólnie wszystko co ma komputer.

polmos    0

Witam,

jeśli macie problem z ACET, Tracto - Control, Tractoradar oraz skrzynią biegów (24/8) Tractoshift, mogę pomóc.

Posiadam instrukcję obsługi tych bajerów:)

mój e-mail : cpieniok@gmail.com

Pozdrawiam :)

Edytowano przez polmos

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez hubertg7
      Witam! Mam problem z ursusem 4512. Otóż po remoncie ciągnika zaczął się problem ze sprzęgłem a dokładniej z tarczą od wałka WOM-u. Po założeniu nowej tarczy ciągnik pracował może ze 3 dni i tarcza znowu się rozleciała. Szykowaliśmy go już 4 razy i zawsze jest to samo. Jedyne co mnie zastanawia to jest to że gdy ciągnik się rozgrzeje ze sprzęgła dochodzą dźwięki jakby coś ocierało albo coś. Dzwoniliśmy po mechanikach i nikt się nie chce tego podjąć i nikt nie wie co może być. Koledzy pomóżcie. Czy to może być wina docisku??
    • Przez kakus19
      witam

czy ktos robil kalibracje w swoim df?jezeli tak to jak czesto i ile to kosztowało?tak wogole to jak czesto mozna robic ta kalibracje i tak ogolnie na czym polega?ja mam df agrofarm 430 profline mam zrobione 800 godzin.przy 400 godzinach jeszcze na gwarancji robiona byla kalibracja i mial byc spokoj na dlugo ale po roku znowu strasznie szarpalo i teraz niedawno byli z serwisu.poprawa jest znaczna koszt 300 zł. ciagnik tak duzo nie robi w turze i dosyc duzo uzywam sprzegla tzn jak z jakas maszyna czy wiecej jak 5km/h jade to nie wrzucam rewersu bez sprzegla a wy jak robicie? pozdro
    • Przez Kali1209
      Witam, prosze bardzo o nie usuwanie tematu, nigdy nie mogę załapać jak się ustawia zawory w ciągnikach remontuje teraz ursus 3512 silnik perkinsa 3-cylindrowy, jak się powinno ustawiać w którym momencie? jak zawór ssący jest otwarty na maxa to reguluje wydech a jak wydech to ssący. proszę bardzo podpowiedzieć.
    • Przez VladimirT-25A
      Witam ostatnio zauważyłem że jest dość spory luz w dźwigni rewersu rusza się na prawo i lewo i nie raz nie łapie przy włączaniu przód biegu zdjołem podłogę
      a tu lata wraz z tym wałkiem co jest w całym lewarku co jest na to zamocowany rewers i nw co zrobić co byś cie doradzili ? dodam że władimirec teraz przechodzi modernizacje i jak go pomaluje na nowo w kabinie to później nie chce rozbierać na nowo Pozdrawiam wszystkich i czkam na odpowiedź .