Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

chemia w TMR

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,chemia nigdy nie była moją mocną stroną,owszem mam z niej 3,ale raczej ciężko mi z nią idzie.Zastanawiam się czy chemia w technikum na kierunku mechanizacja rolnictwa jest trudna?Czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthranislaw    0

Powiem tak żaden przedmiot nie jest trundy dla kogoś kto łapie i nie jest łatwy dla kogos kto nie łapie.

W zasadzie to zamierzchłe czasy jednak pamiętam że chemia w technikum niczym sie nie różniła od podstawówki ale teraz ....

Osobiście uważam że była lekka łatwa i przyjemna, ważne jest też kto Ci ją wykłada ...

Wiadomo że niczego więcej nie odkryją niż w podstawówce jedynie co może by troszkę bardziej rozbudowana...

Co innego matematyka uczysz się w podstawówce później rozwijasz w średniej aby później dowiedzieć się na studiach że to co sie uczyłeś to lipa ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W TMR ja miałem chemię na poziomie podstawowym, takiej nie ma co się bać.

Chemia w żadnej szkole średniej cię nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kazus1989
      Moja oferta:
      PIANA WHITE ACTIV- Piana aktywna do mycia maszyn i urządzeń rolniczych. Cena 8,50 za 1 litr
      SUPERCAR- Gęsty i nabłyszczający szampon do mycia aut, ciągników(bardzo wydajny) Cena 8,50 za 1 litr
      MOTORCLEANER- Płyn do mycia silników, zmywania smarów, cięzkich zabrudzeń Cena 8,50 za 1 litr
      Posiadam w ofercie wiele środków do mycia i czyszczenia. W razie pytań proszę o maila kazus1989@wp.pl
      Dostępne opakowania 10, 25 litrów
      Wysyłka 17zł przedpłata, 22zł pobranie
    • Przez radek5314
      Czy ktos moze polecic dobra chemie do mycia ciagnikow i maszyn  przed zima, cos mniej zracego niz Dimer, chodzi tu o zaschniete błoto?
    • Przez Famer21
      Witam, zapewne takie temat już istnieje, ale nie potrafię znaleźć jakiego sprawdzonego środka używacie do mycia maszyn?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj