Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

ursus355    0

No to szczerze mówiąc na twoim miejscu z tych dwóch wybrałbym 6211. Kabina komfortowa i w jednym i drugim, a parę koni więcej na 15 hektarów może się przydać. A jeszcze jedno pytanie, czemu nie bierzesz pod uwagę na przykład Zetora 7211 ?

6211 a 7211 to praktycznie ten sam ciągnik i różnica mocy jest praktycznie nie odczuwalna, 6211 mam w gospodarstwie i spisuje się dobrze

piodro4444    45

Jeżeli ciągnik będzie robił ciężkie i lekkie prace to lepszy chyba będzie 5211 w lekkich pracach 3cyl spali mniej niż 4cyl a 3 skiby i tak oba pociągną ;)

deere2140    20

W lekkich pracach może i tak , ale w orce spalanie 3 cylindrowym będzie dużo większe, 4 cyl. to zawsze jeden cylinder więcej i większy zapas mocy .

ZETORAK89    0

ja bym wybrał 6211 mam i sobie chwale a nawet ten 7211 też takie cuda nie pali a na 15 ha będzie miał co robić ;)

SIVY20    0

Skoro już masz 3P to po co Ci Zetor 5211? Podobna moc w obu modelach. A Zetor 6211 to mało popularny model, u mnie w okolicy nie ma nawet takiego. U mnie są głównie 5211, 7211, 7245 i nowsze odpowiedniki tych ciągników. Zastanów się nad 7211, będziesz miał zapas mocy.

Sebek24810    0

Ja na twoim miejscu wybrał bym 6211. Trochę silniejszy nie zaszkodzi a w paleniu dużej różnicy nie będzie na 15ha.

wlamaj1    34

Mam 5211 i na 100% 6211 jest lepszym wyborem. Silnik z czterema cylindrami jest bardziej elastyczny (nawet biorąc pod uwagę sześćdziesiątkę) i 6211 ma lepiej zestopniowaną skrzynię biegów (wbrew pozorom nie są takie same), będzie miał wspomaganie (5211 niekoniecznie) i większy udźwig podnośnika (siłownik pomocniczy). Ale 3p jeśli w dobrym stanie to bym nie wymieniał na ciągnik o podobnej mocy - za duże ryzyko natrafienia na jakiegoś wyeksploatowanego...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się