Zaloguj się, aby obserwować  
zwaldek

Case Mx 90 c

Polecane posty

zwaldek    0

Witam poszukuje grzałki do podgrzewania bloku . Tylko niewiem gdzie mozna ją zamątowac . poniewaz podczas ujemnych temperatur ciągnik nie da rady zapalic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Ja zamawiałem ja u delera case tylko tez jej jeszcze nie zamontowałem bo nie wiem dokładnie która zaslepke mam wyciagnac w bloku jest ich tam chyba 6

ddaanniieell moze pomozesz mi w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Moja jest na ta zaslepke wiekszą

Czyli ma byc w pierwszej od strony rozrządu?

Edytowano przez Mycek5120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Jeśli w bloku jest zaślepka o śr. 32 mm to będzie pasować bez przerabiania, lepiej kupić od Mf 4 cyl. np. 4514-cena ta sama i większa moc, ja płaciłem 88zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukaszo
      witam ! czy posiada ktos grzalke oleju we Władku T 25 ?
    • Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez Lukash3060
      Tak jak w temacie czy warto inwestować takie coś ? :rolleyes: Zbliża się zima i myślę o tym ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie i jak się sprawuje Może ktoś ma coś takiego i mógł by pomóc ? Konkretnie to chodzi mi o grzałkę do 3060 A świeca zbytnio nie daje wiele <_<
    • Przez cugiel
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie grzałki silnika.Chodzi mi głównie oto gdzie się ją montuje w tym modelu?
      Prosiłbym o jakieś zdjęcie.
    • Przez Luki1988
      Witajcie,
      Zakupiłem grzałkę bo znudziło mi się noszenie i przelewanie ciepłą wodą układu w większe mrozy, ale żeby nie było za łatwo to...pojechałem do sklepu po nowy wąż wodny na którym chce obsadzić grzałkę a sprzedawca jak usłyszał o grzałce to przyniósł mi trzy plastikowe tulejki i karze mi wyjąc termostat i wsadzić te tulejki ( takie co się wsadza jedną przed termostat) bo inaczej nie będzie grzać bloku. To że termostat trzeba wyjąc bądź rozwiercić to wiem ale z tymi tulejkami to czegoś nie rozumiem...bo jak je założyłem to tym samym zatkałem dwa króćce, od pompy i od górnego krótkiego węża. Więc jak to ma działać? To jest takie rozwiązanie tylko na czas zimy?? 
      PODPOWIEDZCIE..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj