ogier1998

John Deere, do kiedy produkcja 6030

Polecane posty

ogier1998    8

Witam mam pytanie czy seria 6030 bedzie dalej produkowana bo nigdzie nie moge się dowiedzieć


Ursus 912
Ursus C-4011
Moje sprzęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy seria 6030 bedzie dalej produkowana bo nigdzie nie moge się dowiedzieć

Z tego co mi wiadomo to dostępnę są ( i prawdopodobnie do końca roku będą) modele 6130,6230,6330 a potem niestety wycofają go ze wzglądu na coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin. Jego naturalnym zastępcą jest seria 6M.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

John Deere na swojej stronie www podał informację że 6130-6330 będą dalej produkowane, wyższe modele zostały zastąpione przez serię 6M i 6R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

6030 Premium nie są już w sprzedaży i znalezienie jakiegoś nowego, wolnego na placu graniczy z cudem

6030 Comfort tez nie są już produkowane.... tzn te większe modele wycofano z produkcji.

6130, 6230, 6330 komfort (czyli 4cyl. ) są nada produkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Mój kolega cudem właśnie wyrwał 6630 Premium za 280 tyś netto miekka os, szybka skrzynia 24 przełożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4r4s    3

To mnie panowie zmartwiliście szkoda że już niema Premium bo w planach mam zakup 6130 z turem a w Konfort odpada, teraz jedynie zostaję 5080R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Wersja Premium zaczynała się dopiero od modelu 6230.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zucielak3000d    293

Czy nadal będą produkowane te serie ciągników? Może ma ktoś informacje na ten temat? Przeglądałem na stronie www.deere.pl i są jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk1993    0

Chyba jeszcze można zamówic modele od 6130 do 6330, większych już jakiś czas niemożna, chyba że jakiś dealer na placu ma jakiegoś którego niesprzedał.


powered by DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Tak jak mówi kolega- modele 6130, 6230 i 6330 bedzie można zamawiać do 21 czerwca 2013 roku, natomiast inne wersje oraz wersje PREMIUM nie są juz produkowane, bo zastapiono je seria 6R i 6M, co nie oznacza ze wszystkie zostały już sprzedane :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

6D to całkiem inna bajka.

 

 

Ciągniki serii 6*30 zostały zastąpione serią 6M, a wersja PREMIUM serią 6R.

 

Seria 6D była produkowana dużo wcześniej.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Ogólnie 6D bardzo dobrze prezentuje sie w stusunku mocy do ceny i jest to bardzo prosty ciągnik bez zbędnej elektroniki.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4r4s    3

Mi mój przedstawiciel powiedział tak Seria D do d*py, M - może być, R - Rewelacja ale wiadomo że to tylko tak humorystycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba0707    7

ostatnio rozmawiałem z dilerem jd i powiedział mi ze 6630 - 6930 już nie robią i kupienie ich graniczy z cudem chyba ze ktoś się rozmyśli i zostanie jakiś na placu... a co do 4 cilindrowych to już też kończą z produkcja bo nie spełniają norm emisji spalin a za to wchodzą nowe modele spełniające nowe normy oczywiście za tym też idzie i cena...;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Tak, u pobliskiego dealera u mnie stoją z serii 6x30 jeszcze. Rocznik 2012 lub 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Podam tutaj bo to nie tajemnica chyba ani zakazane, Charter Agro masz Garzyn. Wiem bo szukałem 6430 Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj