Skocz do zawartości
pzremo1987

siew punktowy rzepaku

Polecane posty

Sylwi    6

Zysk to bezdyskusyjnie oszczędność na nasionach-nawet do 50%, plonowania nie będę przedstawiał bo nie mam nasion ważonych z różnych technologii,ale 5 ton/ha w dobrych latach było

tespis17    21

a możesz napisać jakie odmiany siejesz (mieszance populacyjne, może jakaś ulubiona odmiane)??

Wiadomość z agroFakt.pl

Sylwi    6

Też o tym myślałem,jednak wolę dodać 100zł do orki,napowietrzyć ziemię i przywalić ten cały syf pod spód

Alio    61

Kolego Sylwi, możesz napisać skąd masz do Unicorna tarcze do rzepaku? Mam Unicorna II i sieję nim buraki. Wiem, że można do niego dokupić tarcze do rzepaku a siew punktowy rzepaku bardzo mnie interesuje. Chętnie nabyłbym tarcze do rzepaku, ale jakoś nigdzie ich nie mogę namierzyć. Wie może ktoś z Kolegów gdzie można nabyć takie tarcze?

Planuję nabudować na swojego unicorna siewnik do rzędowego nawożenia nawozami startowymi i gdybym mógł takim zestawem siać i buraki i rzepak, wydaje mi się, że efekty i wykorzystanie sprzętu byłoby lepsze, tym bardziej, że na siew rzepaku punktowy byłoby w okolicy zapotrzebowanie na usługi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrolublin
      Witam.Jak u was wygląda sytuacja z siewami pszenicy ozimej.Siał już ktoś.Czy jest u was sucho czy w sam raz i tak jak ja czekacie na termin.Piszcie,komentujcie.
    • Przez agrowiktor
      Witam wszystkich !
      Zastanawiam się nad wyborem agregatu talerzowego 2.7. Jakiej firmy będzie najlepszy ?Podajcie propozycje i ceny.  Chodzi głównie tez o to czy w takim zestawie z siewnikiem poradzi sobie Zetor Proxima 85. Liczę na pomoc z góry dziękuję

• Przez Patryczek96
      Poszukuje osoby która mogłaby siać dla mnie koper ogrodowy, zapewniam odbiór na terenie pow. Kłobuckiego (w cenie), stała cenę, płace od ręki. Uprawa kopru nie należy do trudnych, dla osób bez doświadczenia zapewniam wskazówki uprawy (jestem w stanie przyjechać i ocenić stan uprawy oraz doradzić w razie problemów) , po konsultacji ustalam termin, odmianę (zapewniam opryski oraz nasiona) i areał siewu. przy dobrej agrotechnice oraz nawadnianiu realny plon wynosi od 10-20 ton/ha, przy nakładzie ok 3000zł/ha. Osoby zainteresowane proszę o prywatna wiadomość. Dla osób zainteresowanych z poza okolic pow. Kłobuckiego  proszę o kontakt. Cena do uzgodnienia na PW, na pewno się jakoś dogadamy.
    • Przez Artur-1990
      Witam znajomy ma na sprzedaż siewnik do kukurydzy tutaj macie link   http://olx.pl/oferta/siewnik-do-kukurydzy-aeromat-becker-niemonsem-amazone-meprozet-kuhn-CID757-IDdjQUL.html#9a07a9a044
    • Przez Egzo
      Witam tak jak w temacie chciałem sie zapytać czy mieliście doczynienia z tego typu siewem kukurydzy. W internecie jest bardzo mało informacji na ten temat a myślę że jest on bardzo ciekawy gdyż przy jego zastosowaniu plony kiszonki zwiekszają sie o około 10% (przynajmniej takie informację znalazłem w internetach ). Zapraszam do dyskusji.