Polecane posty

RaczekL    1

Witam wszystkich forumowiczów. W swoim 6140 posiadam fotel pneumatyczny z którego schodzi powietrze. Mam pytanie czy jest ktoś na forum kto miał podobny problem? Czy da się to naprawić? Może wystarczy jakiś oring wymienić? Proszę o sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Są trzy opcje uszkodzona poduszka , zawór lub przewód w sume jeszcze sprężarka moze przepuszczać ale jak ostro uieka to raczej nie, po prostu rozbierz i zobacz nie jest to przecież takie trudne


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaczekL    1

Z tym uciekaniem powietrza tragedii nie ma bo do całkowitego opuszczenia potrzebuje 3, 4 dni ale trochę mnie to drażni. Jutro może rozbiorę i sprawdzę. Wydaje mi sie że może sprężarką puszczać, choć pompuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaczekL    1

Sprawa załatwiona, fotel rozebrałem, sprawdziłem szczelność (powietrze uciekało zaworkiem zwrotnym, który znajduje się w kompresorze), wyczyściłem zaworek i teraz nawet centymetra nie opuści. Temat zamykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez tomas318
      Witam wykonuje naprawy elementów hydrauliki siłowej tz. pompy rozdzielacze siłowniki itp wiecej inforamcji udziele prywatnie 
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez holland95
      Witam takie pytanie czy przy siewnik pneumatycznym sypiecie ziarno zaprawione na mokro czy na sucho tez mozna
    • Przez holland95
      Witam bez owijania już w bawełnę planujemy kupić używany siewnik do zboża  pneumatyczna 3 m do +-35 tys  i teraz moje pytanie lepszy napęd dmuchawy hydrauliczny czy z wałka WOM .Na co zwrócić szczególna uwagę przy oglądaniu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj