Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• Przez MichalP
      Witam mam 3 pytania:
      1. Ile u was kosztuje kombajn Holmer, Ropa
      2. Czy da się wygrać z cukrownią jeśli buraki zamarzły z ich winy - oni dostarczali kombajn, który nie dojechał
      3. Czy udało się komuś zmienić cukrownie? Bo już mam dosyć Glinojecka i tego co wyczyniają.
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"

Pozdrawiam mszk8
    • Przez kolol
      Wiem, że nie tak dawno temu był tu podobny temat i polecany był sortownik od remprodexu. Ja sam zastanawiam się właśnie nad nim i nad rolmetem. Niby rolmet tańszy, ale bardziej skłaniałem się ku remprodexowi. Zwłaszcza, że w internecie wyczytałem opinie, że u rolmeta słabo z jakością. O remprodexie właściwie nie widziałem żadnej opinii. Ale jak się okazało, znajomy niedawno go kupił i nie poleca. Mówi że głośny i mocno podrzuca ziemniaki, że za taką cenę nie warto. Podkopało to trochę moje pozytywne nastawienie do tego sortownika więc postanowiłem założyć nowy temat. Proszę o opinie o obu sortownikach, Rolmet M614 oraz Remprodex M616. Który lepszy? Który bardziej opłacalny? Jakie wady? Może znajomy coś źle poustawiał w tym remprodexie i dlatego jest głośny? A może warto zainteresować się innym sortownikiem?
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.

Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.