Polecane posty

Janusz67890    0

Witam wszystkich fourmowiczów. mam na imię Janusz 


farmcraft.pl - Masz problemy z ciągnikiem? Poszukujesz odpowiednich części? Zapytaj eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam wszystkich :) Mam na imię Gabriela i jestem z województwa mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandeere    0

Witam wszystkich bardzo serdecznie, Mam na imię Damian jestem z Świętokrzyskiego. Pracuje na gospodarstwie o pow. ok 25 ha. Postanowiłem założyć tu konto ponieważ chcę nauczyć się czegoś nowego, oraz podzielić się doświadczeniem z innymi. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se_ba    0

Witam wszystkich! Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz przyszedł czas na rejestrację.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankis    1

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na forum:) W sumie rolnikiem też dopiero zaczynam być, więc na pewno dużo przydatnych rzeczy się dowiem na tym forum


 

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KonradKaua    1

Dzień Dobry wieczór ;) Jestem Konrad, mam 19 lat. Od podstawówki i pierwszych godzin mojej ' pomocy ' u ojca znajomych polubiłem rolnictwo. Stąd też, pracuję na gospodarstwie rolnym w zachodnio Pomorskim. Firma ma 600ha, lubię fotografować ( choć bez zdolności ;p) maszyny, ciągniki więc raczej coś więcej pojawi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosz29    0

Cześć mam na imię Bartosz.
 
Z racji iż mój tata i dziadek byli związani z leśnictwem, temat roślin był mi stosunkowo bliski.. ale nie na tyle aby pójść w ich ślady i pracować w lasach. Co więcej cała moja dotychczasowa kariera zawodowa była związana z e-commerce. Wszystko zmieniło się gdy podjąłem pracę jako e-commerce manager w jednej ze szkółek roślin gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż internetową. Powoli zacząłem poznawać rośliny, gatunki i poszczególne odmiany. Historia powoli zatacza koło. Zainspirowany tym wszystkim czego się nauczyłem, postanowiłem założyć własny serwis ogrodniczy. Jednym z głównych czynników motywujących był fakt, iż z moich obserwacji, często klienci detaliczni mają ograniczony dostęp niszowych odmian. A przecież nie brakuje pasjonatów, miłośników roślin którym zależy na konkretnych odmianach. Co więcej kilkukrotnie spotkałem się z mało eleganckim zachowaniem, polegającym na podmianach odmian bez wiedzy kupujących. Postanowiłem to zmienić i na wiosnę ruszam z Akademią Roślin. Serwis jest jeszcze w trakcie rozbudowy, zapewne nie wszystko będzie dopięte na ostatni guzik do wiosny, nie mniej cały projekt sprawia mi wiele frajdy, jednocześnie nie jest to moje źródło przychodów - raczej kosztów. 

 

Mam nadzieję że nauczę się tutaj wielu przydatnych informacji z zakresu ochrony i pielęgnacji roślin i nie tylko! Mam też nadzieję że również wniosę swój wkład w rozwój tego forum.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maka131    0

cześć

mam na imię Rafał. mieszkam w mazowieckim. 

w gospodarstwie pracuję tylko kilka dni w miesiącu, w okresie wakacyjnym trochę więcej, pomagam ojcu w gospodarstwie.

Edytowano przez maka131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek930    0

Cześć

Mam na imię Maciek. Na gospodarstwie pomagam rodzinie jak zajdzie taka potrzeba. Studiuję i myślę że mogę wyciągnąć jakąś ciekawą wiedzę z pobytu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielSki    0

Witam, jestem Daniel z okolic Suwałk, chętnie pomogę w tematach mechanicznych, silnikowych, sterowaniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, nazywam się Łukasz. Jestem prawnikiem, a z zamiłowania rolnikiem. Posiadam niewielkie gospodarstwo rolne w centralnej Polsce.


Pomogę uregulować stan prawny gospodarstwa, zasiedzenie, uwłaszczenie, zniesienie współwłasności gospodarstwa rolnego, sprawę spadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzic_    0

Witam nazywam się Piotrek jestem rolnikiem od 2008 roku, miałem już nick na forum nie mogłem się zalogować. Pracuje na 100ha gospodarstwie na pograniczu Mazowsza i Lubelszczyzny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmFan90    0

Cześć! Mam na imię Arek a rolnictwo to jedno z moich zainteresowań chociaż nie mam gospodarstwa. Hobbystycznie uprawiam hektar ziemi na warzywa, ziemniaczki a także hoduję króliki, gołębie oraz jedną HF-kę na bieżącą konsumpcję mleka. Obiecuję nie trollować innych użytkowników . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :)

Edytowano przez FarmFan90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junak61    0

Witam

mam na imię WIESŁAW , gospodarki nie posiadam ,ani ziemi

ale na  swojej wiejskiej wichurze choduje owce kamerunskie i konika fiorda 

Pozdrawiam 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawełWie    11

Cześć wszystkim,

Rodzice chcą przepisać na mnie w roku 2017 gospodarstwo sadownicze ze względy na możliwość przejścia na emeryturę a dzięki temu chce skorzystać z Premii dla Młodego Rolnika. 

Mam kilka merytorycznych uwag do wniosku i mam nadzieję, że otrzymam rzetelne odpowiedzi.

 

Paweł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam planuje kupić prasę belującą do 80 tys na młodego rolnika. Proszę o doradzenie jaką kupić. Prasa nowa  lub używana max do 5 lat. Będzie pracować w c385 rocznie około 500 balotów. Proszę o opinie oraz rady 
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj