Skocz do zawartości
Zetor5211itT25

zetor 5211 ciężko pali

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorki12    1932

W ten sposób leczysz objawy , a nie chorobę B) . Ja wolał bym zdrowy sprzęt , a nie podleczony . Skoro wiesz co mu dolega to dlaczego nie zrobisz tego porządnie , tylko kombinujesz ? Często takie półśrodki przynoszą problemy .

JacekSki    0

Owszem, to tylko leczy objawy, ale jest tu czysta ekonomia, cena jednego zaworka a cena całej pompki paliwowej znacznie się różni, a skoro tłok jeszcze jest na tyle szczelny, że zassie i tłoczy paliwo do pompy wtryskowej, więc po co tego nie wykorzystać. Nieszczelny przewód paliwowy wymieniłem, ale pompkę paliwa narazie do póki daje radę zostawiłem. Ja przecież nie nakazuję tego nikomu robić, ale pokazuję pewien sposób. Osobiście też nie jestem za taką tandetą, lecz to co przedstawiłem jest tanie, szybkie w zrobieniu i nie szkodzi w żaden sposób silnikowi ani pompie wtryskowej itp.

Moim zdaniem sama pompka paliwowa jest raczej źle skonstruowana, zaworek zwrotny nie powinien znajdować się na tłoczku, powinien być oddzielnym elementem, gdyż w przypadku zbyt dużej szczeliny pomiędzy cylindrem a tłoczkiem zaworek na tłoczku nie spełnia swojego zadania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się