Lee001

Problem z ładowaczem.

Polecane posty

matingus    107

witam @stasio1.ciśnienie na wolnych jest 170bar. na wolnych obrotach podnosi ale bardzo wolno i nie opada.pompa jest zamontowana na sprzęgle,gumki wymienione na nowe.

wycinak pracuje na 3-punktowym układzie i jest dobrze tylko tur ma opory.

 

napisz jaką masz zamontowaną pompę i jaka wydajność jest tej pompy.

jakie masz grube siłowniki przy turze.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

Pompe mam nsz40 sam już nie wiem ile ona ma wydajności poczytaj temat http://www.agrofoto....60#entry1065414

Siłowniki mam grube bo tur ma podnoszenia 1600kg (produkcja tura polska) http://www.agrofoto....farmer-8244-c2/

 

Jeśli tura masz podłączonego z tyłu ciągnika do wyjćś hydrauliki zewnętrznej to być może masz popsute gniazdo hydtauliki lub wtyk "męski"

 

Ponawiam pytanie czy tur zawsze tak wolno pracował czy zwolnił po czasie

Edytowano przez stasio1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

tur od samego początku podnosił słabo.

posiadam tura veto 3-sekcyjny(dżojstyk), siłowniki są takie jak u CIEBIE na turze

pompe mam o wydajności 34dm

gniazda hydrauliki wymienione na nowe.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3
Napisano (edytowany)

podjedz innym ciągnikiem najlepiej z taką sama lub zblizonej wydajnosci pompą i podłącz tura do gniazd drugiego ciągnika bo trudno coś wywnioskować czego to jest wina czy ciągnika czy nie. Moze ten tur tak pracuje, zmierz ile sekund na obrotach silnika 1500 potrzebuje tur na uniesienie sie od skrajnego dolnego połozenia do górnego skrajnego połozenia bo ciekawi mnie co to znaczy wolno u ciebie ;)

Edytowano przez stasio1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

witam.siłowniki są grube,pierwszy ma coś kolo 70 mm,a drugi 55,jeśli dobrze pamiętam.

co myślsz o pompie nsz 50 dała by rade.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

czy ktoś z was zakładał pompę NSZ50 do ciągnika i jak zdaje egzamin.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

Mam problem z ładowaczem działał bez zarzutu do dzisiaj w pewnym czasie nie da się zamknąć łyzki otwiera łyżkę bez problemu podnosi do góry i opuszcza też dobrze tylko nie chce zamknąć .Ładowacz jest na dojstik .Proszę o poradę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

W pierwszej kolejności sprawdź połączenie linki z rozdzielaczem i joyem. Możliwe że się linka poluzowała i nie otwiera sekcji w rozdzielaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki problem gdy jest zimny ciagnik to szystko ok. ale po jakims czasie w jedna strone ciezko chodzi joystik ładowacz pomału reaguje szumi rozdzielacz i w jednym miejscu na rozdzielacz poci sie i cieknie olej . jak temu zaradzic prosze o pomoc Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin12    0

witam mam pytanko mam belarusa 920 i kupiłem do niego ładowacz firmy pronar łc 1650 i po podniesieniu do góry tur mi opada w dól a jak pojechałem belować siano  to musiałem go bardzo często podnosić powiedzcie co może być przyczyną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez MAti348
      Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego Zetora Forerry 11441 z 2005r. Sprzedawca oferuje mi tura Trac-Lift 220sln stąd moje pytanie, ponieważ większość zakłada 260 a nie 220, czy są jakieś znaczące różnicę pomiędzy tymi dwoma modelami ładowaczy i jaki polecacie do takiego ciągnika, Może ktoś ma na sprzedaż używany ładowacz w rozsądnej cenie do tego ciągnika ?
      Z góry dziękuje za pomoc !
       
      Pozdrawiam Mati34811
    • Przez darkdevil
      witam ma pytanie czy w waszych fergusonach odcina wam olej z ładowacza po wciśnięciu hamulców np. jak podnoszę ładowacz do góry i nacisnę hamulec to ładowacz się zatrzyma i potem dalej ruszy dodam że rozdzielacz od ładowacza wpięty jest zaraz za pompą hydrauliczną i dopiero do rozdzielacza w ciągniku . wcześniej tez tak trochę było tylko delikatniej bo były słabe hamulce a teraz jak podciągnąłem hamulce to tak gwałtownie szarpie jak używa się ładowacza i naciska na hamulec . ma ktoś pomysł na to czy to wina tego ze ma wyjście na hamulce hydrauliczne do przyczep i cały olej idzie tam po naciśnięciu hamulca
    • Przez Kondzik
      Witam.  Przymierzam się  do kupna ładowacza czołowego i padło na firmę  Stoll i stąd moje pytanie. Jakie macie doświadczenia że sterowaniem elektronicznym? Czy jest warte swojej ceny? Z mojej dotychczasowej pracy ładowaczem (trac lift przy zetorze proxima) wiem że bardzo często nie otwiera się zaworów do końca aby precyzyjniej operować turem. Rozumiem, że siłą rzeczy przy sterowaniu elektronicznym nie da się zrobić czegoś  takiego.  Jak wtedy wygląda praca? Czy nie ma problemu z precyzyjnymi pracami? Nie występuje zbytnie rzucanie, szczególnie lekkim ciągnikiem? Dodam tylko że mam zamiar założyć ww ładowacz do Kuboty m7040. Z góry  dzięki za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj