Skocz do zawartości
JD3050

co myślicie o firmie strumyk

Polecane posty

JD3050    0

siema mam zamiar zakupić brone talerzową 2,7m z wałkiem i czy ktoś już posiada tą brone i jak mugłbyś opisać ją troche iak się sprawuje ona bendzie robić z MTZ 80 jak ktoś chce zobaczy ją to jest na allegro,dzięki za odpowiedż

balcerek1    91

Ja mam układ V i po przełożeniu małych talerzy na prawą stronę patrząc od zaczepów i ustawieniu belki przedniej i tylnej talerz względem talerza robi bardzo dobrze.Wiadomo to jest maszyna i trzeba poustawiać.Od 3 lat posiadam na 20 ha i polecam.U mnie lakier na razie trzyma.

Wiadomość z agroFakt.pl

witam

Posiadamy identyczną bronę talerzową jaką chcesz kupić, szerokość 2,7 metra z wałem strunowym, wał nie jest fabryczny, wykonał go nasz znajomy ale jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wracając do samej brony przepracowało u nas 2 sezony. Ciąga ją MTZ 820.3. Ciągnik nie ma z nią najmniejszych problemów. Brona jest wykonana solidnie, była jakaś awaria na wakacjach ale dokładnie nie wiem co się stało, coś z przednią sekcją talerzy. Wiem że stało się to podczas talerzowania wieloletniego ugoru tak że wiadomo że tam mogą być niespodzianki. Więcej nie wiem gdyż na wakacjach byłem w pracy za granicą. Talerzówka nie ma u nas lekko gdyż jest używana również do uprawy przedsiewnej. Generalnie mogę ją z czystym sercem polecić, za te pieniądze to sprzęt bardzo przyzwoity.

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.

Pawelstrz    0

Witam,

Zastanawiam sie na kupnem strumyka x 3,15, do ciagnika o mocy 110 lub 120 km. Lepiej z wałem czy bez?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się