kuba3395

Jaki wybrać ładowacz czołowy do Same Silver ?

Polecane posty

kuba3395    0

Witam wszystkich! Chciałbym was sie zapytać jaki ładowacz był by najlepszy do Same Silvera 100.6 ? Czy lepszy zachodni np Quicke czy nasz poslki Hydramet Extreme ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draburski    0

Ja polecam quicke, ładowacz właściwie bez wad (poza ceną) . U mnie w gospodarstwie pracuje dość cieżko q45 ale jak narazie poza ostatnim brakiem amortyzacji to bez problemowe użytkowanie. Polecam tez koniecznie amortyzację bo gdy sie jeździ bez to dopiero czuć różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto    6

A ja ci polecam agro-masz ł-106A do silvera 100 pasuje to i do twojego powinien (chyba) na ich stronie masz wszystko opisane o tym ładowaczu.

Edytowano przez Huberto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

silnik 6teczka, hmm znajomy ma lambo r4 105 stolla i bardzo chwali, a z tańszych to chyba najrozzsądniejszy będzie ten agromasz ł106A bo hydrametu i polmoty to sam widok przeraża tyle złomu na przedniej osi wozić bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPRAL1    1

Osobiscie polecam ci STOLLA sam mam takiego w DF model FZ30 fotki w galeri sprzet spisuje sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z ciagnikem same Explorer 60 88r mam spory luz na pedale sprzęgła przez co rewers wchodzi ciezkawo z lekkim zgrzytem wie ktoś może jak podregulowac pedał lub co innego zrobić? 
       
    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj