Zaloguj się, aby obserwować  
algis

Nowa prasa na 15 ha

Polecane posty

mariuszd93    559

Taka jak moja http://allegro.pl/vicon-rv-187-nie-claas-deutz-welger-krone-john-dee-i2939454810.html

Lub trochę mniejsza http://allegro.pl/vicon-rv157-2000r-siatka-sznurek-sprzedana-i2807882484.html Ta tylko 10 tys szt zrobiła więc myślę że warta uwagi

Myślę że jeśli do takiego ciągnika to nie ma co myśleć o rotorze a tym bardziej nożach


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez johndeere6510
      Proszę o pomoc użytkowników prasy Metalfach z rotorem i nożami, gdyż podoba mi się ta prasa, ale nie wiem jak ona się sprawuje, czy warto ją kupić i czy to prawda,że słucha słoma lubi stawać w komorze. Poprostu proszę o opinie na temat tej prasy. Z góry bardzo dziekuje.
    • Przez bambik999
      Witam,
      planuje kupić owijarkę i tu nasuwa się pytanie a mianowicie jaką?
      Szukam czegoś do 8 tyś w gre wchodzi też używana lecz nie wiem jaką wybrać. Jestem kąpletnie zielony w tym i chciałbym się poradzić. U nas są 3 Metal-Fachy i ludzie są zadowoleni ale słyszałem różne opinie o maszynach MF. Może Sipma? Owijarka będzię owijąć max 150 bel rocznie.
    • Przez lukas1320
      Mam problem z siatką siatkę ściąga mi do środka na rolce siatki później ładnie pręt rozprowadza a następnie znowu jak idzie w te wałki co ją wciągają to pomiędzy nimi już z powrotem ją zciąga do środka. Co robić? pomocy! Na 160 belek w tym sezonie to może 10 ładnie owiniętych mi wyszło i to dzięki temu że ja owijam a tata na prasie ręcznie rozprowadza siatkę na boki lecz też ciężko to robić bo na 1000 obr/min mam wałek i nawet na małych obrotach ciągnika goni jak głupia.
      prasa widoczna na tym filmie
       
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Potrzebuje pilnie ceny ladowaczy czołowych bez osprzetow . Takich firm jak agrimet hydramet hydrometal itp.?
    • Przez Wojtek026
      Jaki tani ładowacz polecanie do df agrofarm 85, ładowacz nie będzie dużo wykorzystywany dlatego chce ekonomiczne rozwiązania ale i nie chce potem żałować że kupiłem badziewie i się z tym męczyć, najtańszy metalfach i ten metaltechnik, przecztałem całe AF na ten temat i metalfach piszecie że mocowanie ma delikatne że coś tam nie wytrzymuje że rozdzielacz w gniazda wpinany to niby nie bardzo ale w sumie i na takich rozwiązaniach ludzie pracują, a metaltechnik to w ogóle że blee, a czy ja taki tur sam bedę w stanie zamontować  czy w takim metalfachu wszystko przypasuje do ciągnika z tym mocowaniem,
      a czy warto wiąść coś droższego ten ursusa czy hydramet no i jaki rozdzielacz powinien być jeśli agrofarm ma 52l/min na 2 pompach to jaki rozdzielacz min?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj