Skocz do zawartości
News
bartek15208

Renault ceres 95X regulacja tylnego podnosnika

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Qurek    6

Niestety ale niema w ceresach żadnego pokrętła ani przycisku którym można by to rególować <_< , ja przynajmniej nic takiego w swojej reni nie znalazłem.

Lukas2909    4

Pod siedzeniem w kabinie(jak siedzisz jak byś się schylił do przodu) jest taki wystający jakby bolczyk i on jest od regulacji prędkości pracy podnośnika wciśnięty-szybka wyciągnięty-wolno(ale nie jestem na 100% pewny także może być odwrotnie)Pozdrawiam ;)

Edytowano przez Lukas2909

Qurek    6

Lukas2909

ten "bolczyk" służy do pompowania i spuszczania powietrza z siedzenia (wciskasz i przytrzymujesz - pompujesz powietrze i czujesz każdy wybuj na kręgosłupie; wyciągasz - powietrza ubywa i masz wrażenie że jesteś na statku)

Chyba że masz inną wersje reni z którego roku jest twoja???

Lukas2909    4

Mój Ceres jest z 95 roku z silnikiem john deera i jestem pewnie, że bolczyk o którym mówię jest od regulacji prędkości bo widać różnicę. U mnie siedzenie nie jest pneumatyczne także może o czymś innym myślimy. ;)

Może nie najlepiej widać, ale zaznaczyłem na zdjęciu o co mi chodzi.

post-37440-0-33221700-1358370194_thumb.jpg

Edytowano przez Lukas2909

Qurek    6

Moja renia jest z 93r z silnikiem MWM i wnętrze wygląda troche inaczej. U mnie w tym miejscu nie ma nic (bolczyk o którym pisalem jest wyżej) <_< .

Kylosz21    0

Witam. Mam problem z podnosnikiem w swoim ceresie a mianowice nie chce podnosic cięższych maszyn dodam ze pompa hydrauliczna jest nowa. Czy jest gdzies jakiś zawór cisnieniowy od podnosnika ? Z góry dzieki za pomoc

grzesiekdzi    0

Witam. Mam problem z podnosnikiem w swoim ceresie a mianowice nie chce podnosic cięższych maszyn dodam ze pompa hydrauliczna jest nowa. Czy jest gdzies jakiś zawór cisnieniowy od podnosnika ? Z góry dzieki za pomoc

Witam.Panowie ponawiam pytanie kolegi powyżej. dodam iż ciężar ok 1,5t podnosi bez problemu(na wolnych obrotach), natomiast cieżar o okolo 300kg cięższy już nie da rady podnieść nawet na wysokich obrotach. Dodam że turem podnosilm cieżar ponad 1,5tony na wolnych i podnioslby jeszcze wiele wiecej. nie wiem gdzie szukać rozwiązania, moze jkiś wlasnie zawór cisnienieniowy ktory przepuszcza ciśnienie powyżej ustawionego?

Ceres 355x John deree

Dziekuje z góry za pomoc

Edytowano przez grzesiekdzi

WOJTEK9207    0

witam, mam problem z podnośnikiem w ceresie 85x MWM 94r. Udźwig jest ok i podnosi wszystkie maszyny bez problemu, ale jak już podniesie to zaczyna podskakiwać podnośnik. Jaka jest tego przyczyna? 

witejus    423

najprawdopodobniej  uszczelnienie tłoka podnośnika do wymiany

pod obciążeniem opada podnośnik ?

Edytowano przez witejus

tofil    1
Dnia 26.11.2017 o 22:10, WOJTEK9207 napisał:

tak pod obciążeniem opada jak zgaszę silnik a na zapalonym co chwile podnosi jakby podskakiwał, jak to wyeliminować?

witam  mam ten sam problem z jd 3400 podnośnik podskakuje pod obciążeniem jak rozwiązałeś ten problem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam! Zakupiłem pług kverneland 4x12 na resorach (okrągła rama) mam pytane czy można regulować w tym pługu głebokość skib? bo druga skiba idzie płycej od pozostałych.
    • Przez Pablo_97
      Witam wszystkich mam problem w ciągniku renault 61.14 biegi ciężko wchodzą a na wcisniętym sprzęgle ciągnik potrafi szarpnąć po wbiciu biegu chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość regulacji sprzęgła w inny sposób niż tylko tą linką pokrętłem co jest nad pedałem sprzęgła  czy można np dostać sie do łap dociskowych i tam wyrgulować bo  już niestety ta linka jest na maxa rozkręcona i teraz nw co robić czy zostaje tylko rozpoławianie i wymiana sprzęgła czy jeszcze można podratować sytuacje proszę o szybką odopowiedź 
      Pozdrawiam 
    • Przez Przemooo0724
      Czemu wom 540 na pusto działa a po podłączeniu już nie.  Na 1000 działa bez zarzutu. Np przy podłączeniu do rozrzutnika nawet z pustym nie chodzi. Włączę wom to zaczyna tylko wyć i się nie kręci, może mi to ktoś wyjaśnić? 
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

• Przez Kolo12
      Witam jaki olej do renualt 133.14 do skrzyni i hydraulik fusch utto czy stou ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.