Skocz do zawartości
Mrzetor115

Sieczkarnia AGROSTROJ problem

Polecane posty

Mrzetor115    0

Witam wszystkich agrofotowiczów chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was nie wie gdzie mógłbym kupić przekładnie kątową główną z napędem na bęben i chciałbym się dowiedzieć jak wam taka sieczkarnia pracuje jakie mieliście awarie itd.

post-32225-0-80723600-1358070136_thumb.jpg

post-32225-0-81865300-1358070161_thumb.jpg

post-32225-0-25789200-1358070361_thumb.jpg

binek    264

Taką sieczkarnie ma pobliski SKR ogólnie źle nie wypada, odstaje na pewno od takich producentów jak np. Claas ale o niebo lepsza niż Fortschritt. Jakiś czas temu mieli problem z jakimś wałkiem w skrzyni, musieli ściągnąć z Czech bo u nas część nieosiągalna. Po tygodniu ten wałek znowu się rozsypał i tak cały sezon przeszedł im koło nosa. Na następny sezon kupili innego Agrostroja a ten pierwszy stał się dawcą i tak już trzeci sezon koszą bez jakiś większych problemów.

primka78    0

Ja posiadam taka sieczkarnie i części do nich. mieszkam na granicy z czechami. w razie pytań pisz na maila.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez adrian3344
      Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.
    • Przez johndeere975
      Witam. Ponownie z prośbą. Kupiłem sieczkarnie kielecką do Fortschnitta E514 z napędem od odrzutnika i jest problem z założeniem i nie mam gdzie podpatrzyć jak zamontować. Mam instrukcję ale przydałyby się jeszcze fotki zamontowanej sieczkarni. I tu wielka prośba do forumowiczów, proszę o zdjęcia zamontowanej sieczkarni na adres pprzemekk8@wp.pl Z góry dziękuję .
    • Przez Simmi
      Witam. Ostatnimi czasy rozglądam się za wymianą mojej sieczkarni na troszkę bardziej wydajną. 
      Chcę, abyście mi doradzili jaką sieczkarnię wybrać, aby dobrze sprawowała się w koszeniu 4 rzędowym hederem lub kemperem 3000.
      Na oku mam:
      - Claas Jaguar 685SL,
      - New Holland 1905 lub 2205,
      - John Deere 5830,
      - Mengele SF5600.
      Która z tych sieczkarni Waszym zdaniem najlepiej wypada pod względem bezawaryjności, spalania oraz dostępu i ceny części zamiennych. 
    • Przez ernestproxima90
      Jaką sieczkarnie do 150 tys wybrać?