Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Majster01

Famarol Słupsk Tabela Wysiewu

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TomMak
      czy warto kupić zamiast AMAZONE D8 model HASSIA DU300?
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski
    • Przez mmzz23
      Witam,
      Mam problem z moją prasą Famarol DF 1.8 v. Usterka dotyczy zmiany ilości owinięć siatką. Na najwyższym położeniu prasa powinna owiną belkę 3,5 raza natomiast owija ją może nawet nie 1,5 raza. Czego może dotyczyć problem? Może jakaś regulacja. Ktoś przerabiał już ten problem? Nie mogę jeszcze w niej znaleźć korka którym móglbym wlać nowy olej do przekładni jeśli ktoś się orientuje. Prasa z 2010 roku.
    • Przez Druber
      - Rodzaj maszyny/typ/rok produkcji:Kosiarka rotacyjna (bębnowa) 165 cm 
      - Przedział cenowy:
      - Obszar poszukiwań/odległość:Województwo Małopolskie,może być Sląskie ale nie dalej jak 150 km od Krakowa
      - Kontakt:Wiadomość/post na forum 
      - Forma transportu:-
      - Krótki opis:
      Witam,zakupię kosiarkę rotacyjną do współpracy z Ursusem 3512,najlepiej jakaś starsza ale mocna.Preferuję Famarol lub Mesko.Najlepiej jakby była w dość dobrym stanie,niewytłuczona i od rolnika a nie handlarza.