Zaloguj się, aby obserwować  
Loczek12345

Jaka firma z pługów jest lepsza??

Polecane posty

TheBociek1996    598

Rabe niedawno wznowił produkcję. O GB i Rabe nie wiele wiem, ale mam pług Akpil KM180 a jest licencyjnym pługiem V&N i produkuje odkładnie Akpilowi a on sam tylko ramę i podzespoły. Ale jestem bardzo z niego zadowolony i efekt oraz sama praca tym pługiem jest zadowalająca.

Edytowano przez TheBociek1996

Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid241    13

Mam gregora i narzekać na niego nie mogę :) Ale nie wiem czy wybierzesz najlepszy pług , bo według mnie każda maszyna ma swoje zalety i wady i ciężko jest wybrać tą najlepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Orka nie zależy tylko od marki pługa, lecz od ustawienia, odpowiedniego wyposażenia, umiejętności kierowcy, warunków pogodowych i wielu innych czynników. Moim zdaniem powinieneś kierować się ceną pługa oraz co za tą cenę dostajesz, tzn odpowiedni ekwipunek pługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

@bartek Dokładnie, orka będzie na tym samym poziomie. Tu chodzi bardziej o wykonanie i trwałość maszyny a z tym bywa różnie .


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez anticius
      Witam.
      Na początku może dopowiem,że nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić więc dałem go w tym dziale.
       
      Przechodząc do sedna sprawy;
      Interesuje mnie czy są na tym forum osoby posiadające wielkoobszarowe gospodarstwa oraz wynajmujące na czas żniw kombajn zbożowy?.
      Jeśli tak to może przedstawię moja propozycję.
      Zamierzam kupić nowy kombajn zbożowy i w związku z tym szukam potencjalnych klientów. Interesowałoby mnie podpisanie z firmą/prywatnym gospodarstwem umowy na okres ok. 5lat. Rocznie chciałbym w takim gospodarstwie wykosić minimum 200ha rzepaków, zbóż. Cena usługi oraz inne szczegóły pozostają do uzgodnienia na płaszczyźnie prywatnej. Szukam głownie kontrahentów w woj. łódzkim oraz ościennych ale również jestem skłonny rozważyć oferty osób z innych województw.
      Na razie chciałbym się dowiedzieć czy usługa taka spotkałaby się z optymistycznym przyjęciem oraz czy są wogóle osoby zainteresowane koszeniem dużych powierzchni w czasie żniw.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Kryniak
      Witam, otoz chcialbym sie dowiedziec czegos na temat dofinansowan dla firm. Moze na nieodpowiednie forum trafilem, ale licze, ze czegos sie dowiem. Chce kupic ciagnik w przedziale mocy od 115-145 km, ma byc to nowy i najlepiej troche sprzetu do niego. Pare lat temu staralem sie tez o ciagnik na dofinansowanie, ale nie wyszlo, bo mam za malo ziemi- 20 ha i kupilem nowego za gotowke, ale nie do uprawy mi ten ciagnik. Traktor bylby glownie na uslugach, mam dwie firmy budowlane i tam wlasnie ten traktor by mial miejsce, pracowalby z przyczepa. Powiedzcie mi, gdzie moge sie udac by dostac jakies dofinansowanie do nowego ciagnika.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj