Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Loczek12345

Jaka firma z pługów jest lepsza??

Polecane posty

TheBociek1996    515

Rabe niedawno wznowił produkcję. O GB i Rabe nie wiele wiem, ale mam pług Akpil KM180 a jest licencyjnym pługiem V&N i produkuje odkładnie Akpilowi a on sam tylko ramę i podzespoły. Ale jestem bardzo z niego zadowolony i efekt oraz sama praca tym pługiem jest zadowalająca.

Edytowano przez TheBociek1996

Dawid241    10

Mam gregora i narzekać na niego nie mogę :) Ale nie wiem czy wybierzesz najlepszy pług , bo według mnie każda maszyna ma swoje zalety i wady i ciężko jest wybrać tą najlepszą :)

Wiadomość z agroFakt.pl

bartek45    17

Orka nie zależy tylko od marki pługa, lecz od ustawienia, odpowiedniego wyposażenia, umiejętności kierowcy, warunków pogodowych i wielu innych czynników. Moim zdaniem powinieneś kierować się ceną pługa oraz co za tą cenę dostajesz, tzn odpowiedni ekwipunek pługa.

TheBociek1996    515

@bartek Dokładnie, orka będzie na tym samym poziomie. Tu chodzi bardziej o wykonanie i trwałość maszyny a z tym bywa różnie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kat
      Ktoś przerabiał w swoim stadzie takową? U nas w ciągu 3 dni 5sztuk zaczęło obficie laksować. Weterynarz dał jakieś zastrzyki kazał dawać kredę pastewną i Enterogast. Mogę jeszcze dodać ze zarażone sztuki są bardzo podatne na zapalenie płuc.
      Miał ktoś do czynienia z tą choroba wirusowa? Jak najlepiej łagodzić skutki biegunki?
    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez tracker
      W Proximach są montowane 4 rodzaje skrzyń:
      10/2 - taka jak w c-360 30 km/h
      12/12 z rewersem mechanicznym 40 km/h

8/8 z rewersem mechanicznym + wzmacniacz momentu 40 km/h
      8/8 z rewersem elektrohydraulicznym + wzmacniacz momentu.40km/h

Ostatnia pozycja jest przeznaczona gł. do pracy z turem.

A mnie interesuje która z tych 3 pierwszych najbardziej nadawała by się do prac polowych pługiem, agregatem uprawowo siewnym i kultywatorem ścierniskowym i do transportu.
    • Przez Radi18t
      Witam! kupiłem pług Howard swing plow 5-skibowy z plastikiem na odkładniach i w grene powiedzieli mi 500zł za sztuke tej plastikowej nakładki:/
      Troche sporo!! czy ktoś z was kupował te nakładki?? moze macie jakies namiary na te częśći?? z góry dzięki!!