Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asior14

Massey ferguson 3070 czy 3080

Polecane posty

asior14    4

Witam was wszystkich :) mam taki dylemat mam do wyboru jeden z nich i nie wiem który byłby lepszy mogli byście doradzić? Wiecie spalanie rozwiązania techniczne itp. :) Pozdrawiam

HondaMtx    120

Lepiej wybierz 3080 silnik wolnossacy przynajmniej dluzej pochodzi i remont turbiny nie bedzie Cie obchodzil :)

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

spalanie podobne a czasami 6 garów może spalić nawet mniej ale to wszystko zależy od nogi kierowcy. seria 3070 a 3080 niczym się nie różni oprócz trochę wielkością i silnikiem

HondaMtx    120

W ciezszych pracach lepiej miec pare koni w zapasie wtedy ciagnik sie nie meczy i przez to moze mniej spalic.

HondaMtx    120

W jednym jak i drugim skrzynia jest identyczna. Sporo ludzi uwaza te skrzynie za awaryjne ale tak na prawde jak sie dba tak sie ma. To nie stary zetor czy ursus ze biegi mozna bylo wbijac na sile i nic sie nie dzialo. W Mf-ach trzeba sie ze skrzynia obchodzic delikatnie i bedzie dobrze :)

asior14    4

Tylko mi tu ludzie opowiadają że były różne rodzaje skrzyń w zależności od ilości przełożeń

HondaMtx    120

No tak. Tylko ze mi chodzilo ze dany typ skrzyni jest identyczny w jednym i drugim.

Ja mam 3090 i ma skrzynie speedshift czyli 32x32 biegi. I jestem bardzo zadowolony. Jestem tego zdania ze lepiej jest miec wiecej przelozen, gdyz masz wiecej mozliwosc podczas pracy i moza powiedziec ze ciagnik jest bardziej "elastyczny".

Edytowano przez HondaMtx

Marcin349    26

Jeśli to miało by od mnie zależeć to brałbym 3075 w dyna-4, nie do zajechania i porównując do 3080 na 32x32 to nie 3080 nie ma szans.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować