Zaloguj się, aby obserwować  
Dany9587

Sanok/Autosan D35 Tabliczka Znamionowa

Polecane posty

Dany9587    6

Witam. Potrzebuje zdjecia tabliczki znamionowej a dokladniej wybitych na niej oznaczeniach. Z Góry dzieki za pomoc... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz99813    24

Po co ci zdjęcie tabliczki znamionowej. Jeśli niemasz przy swojej przyczepie tabliczki to nie przejdzie przegląd, tzn. przegląd przejdzie ale musisz jechać do wydziału komunikacji żeby ci wydali decyzje na wydanie tabliczki znamionowej zastępczej, nie pamiętam ile to kosztuje, ale załatwiają od ręki, później musisz jechać na tą samą stacje kontroli pojazdów co robisz przeglad i dostajesz tabliczke znamionową zastępczą, wszystko kosztuje około 50zł. Myślie że za te pieniadze nie oplaca się kombinować, byle byś miał dowód rejestracyjny i numer na ramie i to wszystko musisz zrobić w ciągu dwóch tygodni po przeglądzie bo później trzeba robić kolejny przegląd jeśli w dwa tygodnie nie załatwisz. A no i sam przeglad kosztuje 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Tabliczke jak i sprzet do wybicia nr mam w domu to po co placic za tabliczke, latac, pisac prosbe o wybicie nowej tabliczki w wk i jeszcze czekac na decyzje dzien a dodac do tego jeszcze koszt paliwa to wychodzi wielki bezsens ;) Sam wole w domu tylko potrzebuje wszystkie oznaczenia a szczegolnie mase przyczepy, dmc itp Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

po to żeby było to legalne.

 

Tabliczka pewnie kupiona na allegro, wiem bo są.

 

Koszt załatawić tabliczkę znamionową zastępczą to ok 50PLN, wizyta w WK, opłata w UM, potem na SKP i po robocie i wszystko legal.

Najlepiej robić to jak kończy się przegląd lub wogule jak kończy się dowód i nie ma miejsc na następną pieczątkę bo za jedną wizytą na SKP można załatwić wszystko.

 

Mi w tym roku kończy się przegląd dwóch przyczep rolniczych i wezmę sobie skierowanie z WK i SKP nabije mi TZ na obie przyczepy i wykona przegląd

  • Like 1

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany9587    6

Nie, nie tabliczka ze starych zapasow ktos bez umysłu by na allegro kupował w takiej sytuacji, taniej by wyszło nowa wybic na skp. I wiem jak u was ale u mnie tabliczka zastepcza to koszt 33zł. I tak bez robienia zamieszania w temacie bym wolał bo tylko zdjecia tabliczki poszukuje... Pozdrawiam. Kolego asharot bym nie pisał tego postu gdybym posiadał te dane w dowodzie :) Dowod jest z 69r i oprocz dop.ladownosci 3.5t i nr ramy reszty nie ma. Ewentualnie ktos moze ma sanok-a d45 to rowniez bym poprosił o zdjecie. Z góry dzieki.

Edytowano przez Dany9587

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

poczytaj to i dane będziesz miał:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=9562&highlight=sanok

 

Ew zarejestruj się tam i tam podpytaj to podadzą Ci wszystkie dane z katalogu ITS.

 

Ja akurat w tej przyczepce nie mam TZ i w tym roku będą mi nabijać przy OBT.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kubaszko
      Witam, pamiętacie może co było napisane na takiej czarnej tabliczce na prawych drzwiach od kabiny ursusa c-330? Było tam chyba napisane imię i nazwisko, i coś tam jeszcze...
    • Przez wesol123101
      witam wyśle mi ktoś zdjęcie tabelki wysiewu nasion kukurydzy i nawozy do siewnik becker aeromat bo nie ma na siewniku
    • Przez adam8056
      Witam, mam prośbę czy mógł by ktoś wstawić zdjęcie tabliczki znamionowej z tego modelu? Chodzi o tą tabliczkę nad hamulcem w kabinie, czy na tej tabliczce powinien być pełny numer nadwozia z dowodu rejestracyjnego ?
    • Przez marcinciel
      Dzień dobry. Proszę o pomoc. Muszę odtworzyć tabliczkę informacyjną do fendta 612 lsa 89r. Była zdjęta do przedniego tuza i zaginęła. Gdyby ktoś zrobił fotkę w swoim ciągniki i zamazał numery swojej ramy byłbym wdzięczny.
      Dziękuję
    • Przez Marku98
      delete
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj