Polecane posty

mtracz    76

Najlepiej zapytać autora filmu. Sprzeda, pomoże, podpowie.

Masz umiejętności żeby to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielus    0

umietności jakieś mam ale autor tego filmu nie udzialił nikomu żadnej podpowiedzi jak i odczego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ale aż tak wymylny układ sterowania chcesz mieć?

Na Youtube sa filmiki z prostrzym sterowaniem ale tylnego TUZ. Mysle, że nie było by problemu zaadoptowac go do sterowania wyjsciami hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najprościej zastosować rozdzielacz proporcjonalny 0-10V. Ceny zaczynają się od 2000 PLN. Taniej będzie wykorzystać oryginalny rozdzielacz, kosztem bardziej zaawansowanej elektroniki i serwomechanizmów sterujących. Jeżeli wiesz o co chodzi to sobie poradzisz, a jeżeli nie, to nawet się za to nie zabieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielus    0

na lekcji układy scalone robiliśmy i o elektryce poctawy znam tylko jak to wykonać.

:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli umiesz praktycznie zaprojektować i wykonać układ elektroniczny to sobie bez problemu z tym poradzisz. Ale jeżeli piszesz, że znasz tylko podstawy to sobie odpuść. Gotowego, sprawdzonego i przetestowanego schematu nikt Ci tu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielus    0

wiem że to nie jest proste i że od tak tego się nie zrobi ale jak ktoś potrafi to może. jak ktoś zna jakiś fajny pomysł n wykonanie tego to niech napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

zacznij od takiego. Oczywiście musisz przerobić go na dźwignię kiprowania i trochę udoskonalić.

Będziesz miał doświadczenie, wnioski i zaczniesz robić coś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mateunia19
      założyłem ten temat kiedyś ale nie mogę go znaleźć więc powtórzę. Ciągnik gdy jest zimny podniesie wszystko idealnie gdy natomiast pochodził z godzinkę przy agregacie czy talerzówce i często używało sie podnośnika następowały problemy, gdyż znacznie wolniej podnosił lub wo gule nie chciał wtedy musiałem zgasić silnik na sekundkę to znowu zaczął podnosić ale bardzo powoli. czym to jest spowodowane? jak to naprawić. Pompka ta co jest w szkrzyni pośredniej jest po regeneracji. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez HornetZnawca
      witam mam głośniki samochodowe i nie wiem jak je zamontować nie maja obudowy co radzicie???
    • Przez mf60hxturbo
      Witam, mam pytanie odnośnie jak wy montujecie swoje dachy w ursusach dach jest zakupiony u naglaka.
       
      Pozdrawiam
    • Przez stek98
      Witam.
      Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale napisze tu. Ile pierścieni jest na jednym tłoku w ursusie c 360?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj