Marcinek178

Potrzebny dowód rej. do ciągnika jumz

Polecane posty

Marcinek178    1

Odkupię dowód rejestracyjny na ciągnik Belarus Jumz. Mam jednostkę przerobioną z koparki a więc bez dowodu, a teraz na drogę by się przydały papiery. Może ktoś sprzedał ciagnik an części a papiery zostały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

ja poszedłem do urzędu i wyrobiłem dowód na ciągnik SAM ale to było duuzo lat temu nie wiem czy teraz tak się da


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

teraz może tak się nie udać bo zaostrzyły się przepisy


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer242    4

@Vhalior2 niby dlaczego??? w Polsce nie karają jeszcze za zamiar popełnienia przestępstwa tylko za jego popełnienie czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=2636&start=0

 

zarejestrować się i poczytać.

 

Zakup dokumentów od innego pojazdu oznacza konieczność zmiany nr ramy a to już koliduje z prawem.

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Odkupię dowód rejestracyjny na ciągnik Belarus Jumz. Mam jednostkę przerobioną z koparki a więc bez dowodu, a teraz na drogę by się przydały papiery. Może ktoś sprzedał ciagnik an części a papiery zostały ?

Jak masz jakiś dokument kupna koparki to pojedz do urzędu i popytaj o rejestracje ciągnika z rozbiórki koparki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,odnośnie dokumentów to sporo się spotkałem w ogłoszeniach na tablicy pl. w rolniczych, tylko trzeba dobrze się w czytać w treść, bo żaden rozsądnie myślący człowiek nie da bezpośredniego ogłoszenia na tego typu rzeczy, a na ile znam prawo to zamiar noszenia się z popełnieniem przestępstwa, jest równoznaczne z jego dokonaniem, i prawie tak samo karane- tak że warto się zastanowić nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj