Skocz do zawartości
Marcinek178

Potrzebny dowód rej. do ciągnika jumz

Polecane posty

Marcinek178    0

Odkupię dowód rejestracyjny na ciągnik Belarus Jumz. Mam jednostkę przerobioną z koparki a więc bez dowodu, a teraz na drogę by się przydały papiery. Może ktoś sprzedał ciagnik an części a papiery zostały ?

zbozowy    29

ja poszedłem do urzędu i wyrobiłem dowód na ciągnik SAM ale to było duuzo lat temu nie wiem czy teraz tak się da

Wiadomość z agroFakt.pl

Farmer242    4

@Vhalior2 niby dlaczego??? w Polsce nie karają jeszcze za zamiar popełnienia przestępstwa tylko za jego popełnienie czyż nie?

GoRAL1    63

Odkupię dowód rejestracyjny na ciągnik Belarus Jumz. Mam jednostkę przerobioną z koparki a więc bez dowodu, a teraz na drogę by się przydały papiery. Może ktoś sprzedał ciagnik an części a papiery zostały ?

Jak masz jakiś dokument kupna koparki to pojedz do urzędu i popytaj o rejestracje ciągnika z rozbiórki koparki

wieslaw16    46

Witam,odnośnie dokumentów to sporo się spotkałem w ogłoszeniach na tablicy pl. w rolniczych, tylko trzeba dobrze się w czytać w treść, bo żaden rozsądnie myślący człowiek nie da bezpośredniego ogłoszenia na tego typu rzeczy, a na ile znam prawo to zamiar noszenia się z popełnieniem przestępstwa, jest równoznaczne z jego dokonaniem, i prawie tak samo karane- tak że warto się zastanowić nad tym ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się