łukasz

Ceny przyczep metaltech

Polecane posty

XTRO    1530

co sądzicie o tandemie? 12t zwykła czy tandem ? przeznaczenie głównie do zbóż, może kiedyś trochę kartofli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irizar    0

Różnica w przyczepach jest taka że ECO posiada uszczelnienie takie jakie stosują wszyscy producenci a DB jest uszczelnione tak jak nikt inny tego w Polsce nie robi.

DB nadaje się do przewiezienia piasku i na drugi dzień możesz wozić rzepak, nic nie bedzie "ciekło"

 

Czy może ktoś opisać na czym polega ten specjalny patent na szczelność przyczepy?

Fotki mile widziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

na przyspawanym pręcie zamiast gumowej uszczelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1810    13

ile kosztuje TS 18 ktoś się orientuje lub jest w trakcje negocjaci cenowych ?? ile ta przyczepa ma ładowności w dowodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

czy za metal techa 14t db w tandemie, burtowa, plandeka, balkon, opony 425, 70tys netto to dobra cena?? między 12 a 14 jest na starcie 10tys różnicy.. wydaje mi się to dobrą ofertą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jaka roznica jest miedzy nowa przyczepa 10t ktora kosztuje np. 40 000. a stara wyrmontowana ktora kosztuje 15 000? wytlumaczy mi to ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nowa po zwrocie z mgr będzie kosztowała 20 i za 5 lat nie będzie wymagała remontu jak ta stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

Metaltech 12T,balkon, drabinka, plandeka ze stelażem, koło zapasowe,kosz obrotowy na koło zapasowe, zabezpieczenie burt przed przypadkowym otwarciem, sprężynowe wspomaganie otwierania burt, automatyczny zaczep tył o uciągu 24t, szyber w tylnej burcie, koła 385/65 Kormoran. Cena 60 tyś netto. 

Jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na PW.

Edytowano przez bodzioszajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj