łukasz

Ceny przyczep metaltech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JEDREK    22

matuch ma racje metaltech to nie to samo co pronar wykonanie sie rozni i to bardzo i niech mi nikt nie pierdo... ze to jest to samo zobaczcie na samych wystawach tylko na pokrycia lakiernicze pronarowskie przyczepy sa gozej konserwowane i nie raz juz widzialem jak na nowych nie uzywanych pokazuje sie rdza. no i poszczegolne grubosi blach metaltech tez ma grubsze. w koncu 10 tys zl to sporo kasy wiec jakosc tez jest lepsza a nie taka sama.


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Mam przyczepę DB 8000 kupioną w 2008 roku, zaczyna schodzić farba pomalowana na rdzę bez gruntowania.Koła były o za małej nośności z wielkim bólem wymienili na odpowiednie .Też uważałem Metaltech za dobrą firmę ale niestety tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ktoś zna może cennik przyczep wywrotek marki Mengele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

na targach w kielcach była jak się nie myle 18 DMC za 65000zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile może kosztować MZDK12000 lub MZDK16000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

MZDK 10000 56000 netto z burtami 600+500 mm.,moim zdaniem bardzo drogo, a więc biorę Meteltecha DB8000 35000netto do zapłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zainteresowały mnie, bo 30 km ode mnie jest dealer tych przyczep. Jednak cena jest zbyt wysoka, chociaż zależy co jest w standardowym wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Zna moze ktos z was ceny DB 6 000, DB 8 000, DB 10 00?? i czy jak by sie kupilo od razu dwie to jest jakis upust? czy nie chetnie opuszczaja z ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

DB6000-30560netto,Db8000-37580netto,upusty oczywiście,że dają trzeba dobrze negocjować przy dwóch przyczepach 8% powinno być bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Vitasem z jakim wyposażeniem bierzesz przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marq    0

Ja właśnie biorę Fliegla DK110 za 50tys brutto:

 

- ładownosc ok 8500kg

- hamulce 2-obw

- silownik z wylacznikiem

- zaczep tylny zwykly do 9t

- dyszel do 27t

- pelen ocynk z piaskowym malowaniem

- plandeka ze stelazem i mostkiem

- powystawowa - nie ma sladu zadnego - produkcja 11.2008

 

co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Co to jest to "piaskowe malowanie"? Felgi o średnicy 22,5" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Piaskowe? Pierwsze słyszę znam tylko proszkowe. I polega ono na tym ze element malowany jest podłączony do prądu tzn dostaje m(plus albo minus nie wiem dokładnie) a proszek ma odwrotną polaryzacje i przylega do materiału po czym ten element jest wygrzewany. Jak cos źle napisałem poprawcie


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marq    0

oczywiscie chodzilo o proszkowe... się przejęzyczyłęm :P

 

Ogumienie: 12,5/80-18 10 PR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marq    0

Przede wszystkim dlatego że to NIEMIECKA konstrukcja. Wygląda bardzo solidnie. Jest niezle wyposazona, a ceną nie odstaje od polskich...

Mam Warfamę 6t z 2000r i co roku pękają średnio dwie felgi, butry są już wykrzywione w łuk.... a przyczepa nie jest przeładowywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ok dzięki. też właśnie zastanawiam się co to za przyczepki i jak się dorobie ciągnika to czy nie kupie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

W Metaltechu też są niemieckie felgi,delikatna ta przyczepka 2000kg masa własna przy DMC 11000kg i oponach 12,5-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marq    0

2000kg przyczepa w basic

+ nastawki

+ plandeka z osprzętem

+ zaczep

powinno wyjść ze 2500kg - powiem wam po żniwach rzepaku jak ją zważe gdzieś na skupie :P

 

swoją drogą - po co wozic złom po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

lekkie nie znaczy złe. a teraz naczepy też robią jak najlżejsze. ramy już robią z duraluminium i są o wiele lżejsze a mają tą samą DMC co zwykłe stalówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mwmati    0

Zna ktoś może cene przyczepy metaltech o ładowności 10 ton w standardzie i jakie bajery są za dopłatą(i za ile)...? za odpowiedz z góry dziękuje ;)

Mi osobiście bardzo podobają się przyczepy z Wieltonu i z Mengele do tej drugiej idzie założyc(zamówic) szerokie kapcie wtedy zarąbiście wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Świeże cenniki!

:D

skanuj0003.gif w776.png

skanuj0002.gif w768.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a cena brutto czy netto???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2
lekkie nie znaczy złe. a teraz naczepy też robią jak najlżejsze. ramy już robią z duraluminium i są o wiele lżejsze a mają tą samą DMC co zwykłe stalówki

DMC będzie takie samo ale wtedy lżejsza przyczepa/naczepa ma większą ładowność i właśnie dlatego konstruktorzy dążą do zmniejszania masy jednocześnie nie osłabiając wytrzymałości produktu.

A co cen to raczej netto niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj