łukasz

Ceny przyczep metaltech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tc56    4

To zależy jaka Cię interesuje. Ale za 12 czy 14 trzeba liczyć z vatem 50 tys. Wszystko też zależy jeszcze od wyposarzenia. Jeśli interesują Cie te przyczepy to zgłoś się do mnie bo posiadam 2 takie i mogę Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

14 tnowa skorupowa na tandemie na kołach 550 mm szerokich z nadstawka ta średnia nie pamietam dokładnie jak wysoka 44000 netto


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja mam 12 tonową w tandemie. Kosztowała niecałe 50 tys. zł brutto


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Nie jest skorupowa, skrzynia z podwójnymi burtami, trójstronny wywrót. Wstawiłem do galerii jej zdjęcie, tylko jeszcze nie jest zaakceptowane. Ma dwie osie. A wszystkie dane techniczne masz podane na stronie do której podałem link. Moja to TB 12000


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkram    0

A wiecie może cość na temat przyczep kontenerowych jak tam z cenami bo jak byłem w niemczech to tam trochę takich było. Myślę ze to dobre rozwiązanie bo jedzie się na pole zostawia się kontener bierze drugi i jedzie sie do domu rozładować co wy o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

te kontenerowe są dobre jak sie ma dobry system rozładowczy i jeżeli ma sie czym to przewozic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

panowie mam pytanko ile mogą kosztować przyczepy silosowe z Metaltechu 16m3


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyrol    0
gumis45 Napisano Wczoraj, 20:45

A co powiecie na to.Nie znam dokladnie cen wszystkich przyczep ale na pewno sa lepiej wykonane ja nasze lub te z pronaru w koncu to Fliegl.

 

tu akurat sie z toba nie zgodze patrzyles kiedys w ogole na wzmocnienia nadwozia w przyczepach np metaltechu. Widac ze nie co z tego ze to Fliegl zauwazylem ze podloga w nadwoziu jest tak slabo wzocniona ze szkoda gadac moze nie grzesza kolorem bo faktycznie jest ladny. Natomiast w metaltechowskich w tym miejscu widzialem conajmniej kilka belek poprzecznych aby wzmocnic podloge. Mysle zatem ze nie mozna sie tylko sugerowac marka ale wykonaniem i jakoscia a w tym wypadku metaltech czy pronar nie sa wcale gorsze.

 

pozwole sobie tutaj skorzystac ze zdjecia kolegi bo dobrze widac podloge teraz mozna porownac:zdjecie robertbara przyczepki metaltechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Polecam przyczepy z Warfamy są bardzo dobre a zarazem tanie!!!! Tanden 10 t na kołach 400/60 15,5 kosztuje okolo 24 000+VAT

www.warfama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Oto najnowszy cennik "skorupek" z Metaltechu sieria TSDetal_Polska_TS_marz_2007.doc


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

witam,

czy zna ktos ceny 14 tonowych 2 osiowych przyczep z metaltechu oraz z pronaru??

domyslam sie ze jest spora roznica w ich cenie i w zwiazku z tym mam pytanie czy warto doplacic i kupic metaltecha?? czy nie to nie jest tak ze placimy tylko za znaczek??

z gory dzieki za mozliwie szybka odp

 

 

pytanie juz nieaktualne

jak cos to pronar 14 ton ze stalazem i plandeka, zapasem i zaczepem z tylu kosztuje 58 brutto natomiast metaltech z takim wyposazeniem 78 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Witam! Czy wie ktos ile moze kosztowac przyczepa Metal Techu 5 tonowa albo 6 tonowa?? A i jakie wyposazenie dodatkowe mozna dobrac jeszce?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Nie tworze nowego tematu , podam to w tym:]

*Nowe ceny przyczep do przewozu bel -Metaltech :

 

PB 8 t -----27.900,-

PB 11 t ----36.800,-

PB 13 t ----34.100,-

PB 16 t ---43.950,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucas    0

Witam interesuja mnie ceny tych przyczep w wersji podstawowej jak i w wersji full wypas ;) :

 

Metaltech DB 10000

Metaltech DB 12000

Metaltech DB 14000

 

z gory dziekuje za odpowiedz!

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj