łukasz

Ceny przyczep metaltech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Buuz40    5

może wiecie ile kosztuje ta nowa platforma do bel z zabezpieczeniami aby bela niespadła?

 

 

PB 11t z tymi hydraulicznymi ramionami kosztuje 63600 a PB 16 69600 to jest cena wyjściowa, musisz coś utargować u dealera :)

+1 punkt ostrzeżeń za cytowanie poprzedniego posta

post-24748-0-15684400-1359367479_thumb.jpg

post-24748-0-61598700-1359367640_thumb.jpg

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ile kosztowała by db12 lub 14 z zapasowym kołem, balkonikiem, plandeką i jakimś zaczepem. Mam db12 i myślę coś do pary dokupić. Ile droższe są na tandemie i jak taki zestaw tandem plus zwykła by się sprawował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam ale z Wieltona 12 taki komplet. I raczej nie polecam tego modelu bo burty nieszczelne. Jako tandem super się jeździ, ładnie dociąża ciągnik nic nie stuka. Była droższa o 1 tys zł na nodze hydraulicznej.

W czerwcu dałem 51 netto za pełen wypas, ze wszystkim, 12T a 14 T o 10 tyś droższe.

MT był tańszy o 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Nowłaśnie korbanek mówił że te przyczepy przereklamowane są (ja zawsze myślałem że wielton to szanująca sie marka) myślałem że tak gada bo to konkurencja a to prawda że metal techu też niema sensu porównywać do metel fachu, pronara, warfamy pomiędzy nimi jest przepaść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Z 14 nie ma żadnych problemów, znajomi mają i jeszcze kupują. Tylko chodzi o 12T, A znajomy też ma 12 i zadowolony, razem teraz wozimy zboże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234Pawel    0

Witam,

Słyszał ktoś może gdzie można kupić przyczepy Holenderskie BECO ?

Podobno super jakość. Rozmawiałem z nimi na targach w Niemczech jakiś czas temu i mówili że niedługo będzie można kupić te przyczepy w Polsce.

 

Znalazłem film o BECO -

 

Jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek5290    17

12 tonowa metal-techu na koniec lutego kosztowała 49500 netto + 2000 koło zapasowe z koszem wyposażenie to plandeka stelaż osie 40km/h zaczep tylny automatyczny ogumienie standard


Odpowiadam za to co powiedziałem (napisałem), nie za to co zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ile będzie kosztować 6 tonowa na szerokich oponach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Cześć Stig :)

 

DB 6 w kompletacji z kołem zapasowym, uchwytem koła zapasowego, zaczepem Orlandii MH31 ( wypasiony zaczep do szóstki, taki jest stosowany nawet w 12-to tonowych)

plandeką ze stelażem, kołami 360/65-16 (zamiast 11.5/80R15,3) dosttosowaniem osi do 40km/h ( mocniejsze osie i hamulce) u dealera nie powinieneś zapłacić więcej niż : 41tys netto czyli 50.5 tys brutto

A za "golasa" na standartowych oponach z osiami na 30km/h 34.8 tys netto 42.8tys brutto

 

Jeżeli będziesz chciał kupić taką bez doposażenia to się jednak zastanów nad opcją "szybszych" osi i mocniejszych kół. To tylko 2 tys a bedziesz miał bezawaryjną i bardzo szczelną przyczepkę.

 

Pozdrawiam

 

Buuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Niby tak ale jednak będzie Zasław :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Nie będzie co prawda taka szczelna ale to też dobra przyczepka. Za ile kupujesz Zasławia? Na jakich kółkach i z jakim wyposażźeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Kolego 1234Pawel jeśli sie nie myle to przyczepy BECO handluje firma agricola z Krasnegostawu-lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Nie będzie co prawda taka szczelna ale to też dobra przyczepka. Za ile kupujesz Zasławia? Na jakich kółkach i z jakim wyposażźeniem ?

Trochę późno ale nie miałem czasu się wybrać.

Więc dzisiaj zamówiona za 44 brutto po rabatach. Z opcji: nadstawy,koło zapasowe z windą, zaczep obrotowy tylny, podest na przedniej ścianie. Co do kół to nie było możliwości zmiany i są standardowe 15-stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Dobra cena :) I masz przynajmniej markową przyczepkę. Tylko z kołami nie zaszalałeś... nie przeładujesz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

A domówiłem jeszcze plandekę ze stelażem. A co do kół to chciałem większe ale nie ma takiej opcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Cześć Piters

 

Jeżeli chodzi o ceny przyczep.... ósemkę z Metaltechu możesz kupić w firmach handlowych: ECO 8 37tys netto a DB 8 za 42 netto wszystko zależy od Twoich umiejetności handlowych. Kwestia negocjacji. :)

Różnica w przyczepach jest taka że ECO posiada uszczelnienie takie jakie stosują wszyscy producenci a DB jest uszczelnione tak jak nikt inny tego w Polsce nie robi.

DB nadaje się do przewiezienia piasku i na drugi dzień możesz wozić rzepak, nic nie bedzie "ciekło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Buuz, dzięki wielkie za informacje, chyba wybiorę metaltecha bo co innego kombinować. Jeszcze nie wiem ile jest kół do wyboru i jakie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Cześć

 

W standardzie masz 315/65R22,5' ale jeżeli dopłacisz 1500 pln to dostaniesz mocniejsze osie ( do 40km/h ), szersze bębny hamulcowe i koła 385/65R22,5' co prawda odnawialne Bandenmarkty. To dobre kółka, więc nie masz się co bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Dzięki, Buuz40 jak tak wszystko wiesz to powiedz mi na kiedy bym miał tą przyczepę, jak bym teraz ją zamówił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Daj spokój 4.5 metra długości i 140cm w górę burty, przesada że żal ściska.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Taki wymiar to akurat wszystkie 12 mają. U mnie zamawiają 12 z wyższymi bokami. 2X80 lub 3X60. Niby do wożenia kukurydzy na kiszonke, ale zboża też pełne sypią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Cześć Piters

 

Jeżeli chcesz do 30km/h na tych 315tkach to mozesz mieć od przysłowiowej ręki a jeżeli chcesz na tych 385 bandenmarktach z dostosowaniem do 40km/h to koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj