Skocz do zawartości
piotrslonski1

opona 540/65 34

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam potrzebuje kupić jedną opone 540/65 34 mam jedną kleberke i potrzebuję drugą do pary znacie może jakiś chandlarzy innych niż na allegro?

uss1002    5

Kolego a z jakiego województwa jesteś bo w wielkopolskim znam jednego może u niego by coś się znalazło ale niestety nie mam nr. tel

Wiadomość z agroFakt.pl

farmervip    78

Jak wjeżdżasz do Olkusza od strony krakowa to po lewej stronie masz duży skład z oponami

Wojtek987    61

Inny skład z oponami masz w Nowym Korczynie (85km od Krakowa na Sandomierz) Ma tam nowe, bieżniki i używki Tel 41 377 18 31 Składnica maszyn BRODA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Silver
      Witam!
      Musze kupić jakąś zgrabiarkę bo za dużo czasu i paliwa tracę ze starą 5cio gwiazdową, moim zdaniem najlepsza zgrabiarka to gwiazdowa, tylko że stara już sie całkiem rozleciała prawie i trzeba coś nowego i nie wiem czy taka na 9 tależy to dobry pomysł bo za 3,7 tyś to nawet starej karuzelki nie bardzo kupię ale nie podoba mi się że te 9 tależy na takiej samej ramie i małe kółka są, z kolei zawieszana 6 tyś kosztuje, może i Vka ma większą szerokość roboczą i nie ściągnie ale jak z wysokością roboczą bo na kołach idelalnie kopiuje teren a jak jest z tymi zawieszanymi?
      A może ktoś próbował zawieszaną na 4 gwiazdy do tura czepiać zeby ciągnik nie wgniatał nic kołami,
      coradzicie>? :rolleyes:
    • Przez pawelll48
      A więc tak jak w temacie...W przyszłości chciałbym zmienić opony w Ursusie C-330M na jakieś szersze,ale nie wiem jakie mogą być,żeby pasowały na oryginalną felgę.Jest to przydatne iż każdy wie że 30'stka na orka a tym bardziej na wiosnę i na mokrych terenach ma wielkie kłopoty...(w tym roku jeszcze mam orkę na podmokłych terenach i wiem że nie obejdzie się bez jakiś kłopotów[zaczynam teraz przed zimą ponieważ na wiosnę nie wjadę,a na wiosnę wjadę kultywatorem ])
      Z góry Wszystkim Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam
    • Przez stihl202
      wiecie gdzie można kupić taką oponę? jestem z woj lubelskiego więc gdzieś tam lublin kraśnik itp i ile taka opona kosztuje
    • Przez Adrian29
      Witam, zakupiłem prasę używaną JD 545. To mała prasa i siedzą w niej również małe koła 10.0/75.
      Chciałbym je zamienić na szerokie balony bo łąki podmokłe.
      I tu moje pytanie. Czy te szerokie opony 500/50-17 nie będą dawały za dużego oporu przy ciąganiu przez mały ciągnik, typu Zetro 5011 czy C360??
      Nie chciałbym przedobrzyć i stworzyć sytuacji że traktor będzie miał ciężej niż przy tych małych kólkach.
      pozdrawiam
    • Przez qwerty123
      Witam szanowne grono rolników.
      Mam problem z powyższą oponą.Problem polega na tym że nie mogę jej dostać nigdzie za godziwą cenę.Nie ma też używek.Jedyne znalazłem na allegro ale facet chce 500zł za opone z płutnem na wierzchu.Czy ktoś wie gdzie można taką oponę dostać używaną w miarę dobrym stanie?Myślałem też żeby zakupić dwie pod tą felge (20) ale o innym rozmiarze i rodzaju,jednak nie wiem która by pasowała.Czy ktoś miał podobny problem?