Zaloguj się, aby obserwować  
ZirakS

Obciążniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZirakS    0

Wiecie może jakie wymiary śrub potrzebne są do montażu obciążników na koło od c-360? Chodzi o prowadzący i zewnętrzne czyli cały komplet. Zamierzał założyć je do Ursusa 4514 ale wydaje mi się że wymiar śrub wystarczy taki jak od 360.


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

nie mozna bylo gdzie indziej zapytac tylko odrazu nowy temat zakladac. A potem ktos chce cos znalesc i 20 tematow o tym samym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Po tematach jest o wiele przyjemniej szukać niż w jednym temacie gdzie jest 100 różnych postów. Zostaw to moderacji a jeżeli nie znasz odpowiedzi nie nabijaj postów.


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles4514    11

Ja ci powiem tyle że w 4514 mam z tyłu obciążniki od C-360 , tyle że po 3 pierścienie na 1 koło

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

ja mam po 2 pierscienie. chodzi mi o pelne wymiary srub jakie bd mi potrzebne. dlugosc szerokosc itp. odzielnie do prowadzacego co na feldze sie skrenca i odzielnie do umocowania pierscieni na nim :)


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samson
      Witam Chciałem was zapytać z czego macie dorobione obciążniki, kuzyn kupił 3 obrotową i dx85 z przodkiem troche skacze. Na przodzie ma tylko 6 oryginalnych obciążników. Ma obciążniki od ursusa z kół ale nie wiemy jak to przymocować. Może pospawać jakąś skrzynkę nawrzucać złomu i zalać betonem? Co Wy na to? najlepiej gdybyście pokazali mi fotki swoich dorobionych obciążników. Z góry dzięki pozdrawiam wszystkich
    • Przez Sawa
      Witam, mam zamiar zakupić proxime 100, teraz przede mną dobór wyposażenia, myślalem o klimatyzacji i pełnych obciążnikach na przód. Zasadniczo, co myślicie o dodatkowym oświetleniu? czy warto je dobrać? czy warto kupić obciążniki na tylne koła? co one dają? jaki fotel kupić? kto z Was formumowiczów ma proxime z fotelem mechanicznym i jak on się sprawdza? czy warto dopłacić tysiąc złotych do lepszego? Jak nazywają się typy foteli w proximie? jest opcja na traktor bez regulacji kierownicy? czy warto taki kupić, czy jednak dużo dla komfortu daje kierownica regulowana?
       
    • Przez Bajek
      Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest w Polsce firma która produkuje obciążniki do felg pełnych SDF? Kupiłem nowy ciągnik i chcę go dociążyć bo jest strasznie lekki, i o ile z obciążnikami walizkowymi nie ma problemu, to na koła nikt nie ma w ofercie. Obdzwoniłem już chyba z 10 odlewni, a nawet szukałem u lokalnych dilerów, za każdym razem słysząc tylko że do tych felg nie mają obciążników...

    • Przez mirekjaniewicz
      Witam!
      Jaki kształt obciążników założyć do C-360 jeśli oś przednia jest okrągła i sztywna. Rama obciążników jest zespolona z zaczepem i przykręcana do osi na cztery śruby. 
      Są dwa typy ram obciążników - ja mam pierwszego typu, tj. zespolona z zaczepem.
      Drugi typ tj. zaczep oddzielnie i dwie prowadnice obciążników. Chodzi mi konkretnie o pierwszy typ i kształt obciążników do niego pasujący.
    • Przez DJG888
      Witam,
       
      Kupię obciążniki przednie do Massey Ferguson 255 (najlepiej 4 sztuki) w "chrześcijańskiej" cenie.
       
      Okolice miast Wolbrom, Olkusz, Miechów, Skała (woj. małopolskie).
       
      Pozdr.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj