Zaloguj się, aby obserwować  
XaWi

Tur 5 samopoziomujacy i ursus 1014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
XaWi    1

Witam mam zamiar kupic tura 5 samopoziomujacego do ursusa 1014 czy to dobry wybór jak bedzie sie sprawowal cena tura to 6tys z łyżka co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Czemu nie tylko dziwi mnie to że jest tańszy od tura 3b


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

bo to stara wersja... jeszcze z inna ramką... i pewno wybity na swozniach i tulejkach...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XaWi    1

to czy wybity czy nie to juz musialbym sprawdzic no tur 3b jest maly a ja potrzebuje do ladowania obornika a c-360 to wydaje mi sie ze za bardzo nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

no jak masz większy ciągnik to lepiej do większego


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ja dalem 5,5 tys za tura 5 z łyzka i krokodyem. wymienilem tylko jeden swozen glowny, i przetoczylem swoznie od samopoziomowania bo byly troche luzy, koszt ok 100zł.

ogolnie tur mocny i solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XaWi    1

a jak działa to samopoziomowanie na jakiej zasadzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

Jeśli nie pogięty to bież bo za te pieniądze innego pewnie nie znajdziesz a 1,5 tony podniesie jak pompa mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Luzy zawsze można zniwelować dorabiając tulejki i nowe sworznie a za te pieniądze to się nawet nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

ja też mam tura 5 w ursusie 902 i sprawuje się doskonale, dorobiłem tylko gniazda na przodzie do chwytaka do balotów, jedyny minus to to że osprzęt nie pochyli się do końca i przy braniu balota z owijarki jest lekki kłopot i zamierzam to jakoś przerobić tylko jak ? W galerii mam zdjęcie tego tura wraz z ursusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja mam T-5 i nie mam problemu z braniem balotów z owijarki i stawiania pionowo... dodam, że biorę na raz... i z poziomu stawiam bezpośrednio do pionu... ;) wszystko dzieki chwytakowi... bo okazyjnie kupiłem nowy chwytak z Metal-fachu , tak zwany Typ "szwedzki" i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru... bo i przy stawianiu nie kaleczy się balotów bokami łap :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

być może chwytak typu szwedzkiego ma inaczej wykonane haki (odsunięte od chwytaka) a przez co i pochyla się odpowiednio. Ja mam taki:

i przez to nie mogę pochylić do oporu bo siłowniki od pochyłu są za krótkie, a jak by założyć dłuższe siłowniki lub dospawać dodatkowe uszy ?

 

chwytak_do_bel_stary_thumb394x258.jpg

Edytowano przez marcin2057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no typu szwedzkiego mają uszy pod kątem i przez to ,tak jak mówisz chwytak jest bardziej odsunięty... lepiej dopasuj nowe uszy...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Jak wam się sprawują zetory typu 8045, 8145 i Ursusy 904 i 914 w pracy z ładowaczami? Jak się zachowuje serwo podczas pracy z turem? Za skrętne nie są, ale mając do wyboru 8045 i forterre 135, wybieram starego do tura bo jest niższy i w swoje nie za wysokie budynki jeszcze nim wjadę. Chodzi mi o ogólną opinię użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj