KiQ

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65

Polecane posty

KiQ    14

Witam wszystkich uzytkownikow. Bardzo się napaliłem na te dwa modele ciagniczków ze stajni STEYR. Prosił bym użytkowników o opinie na temat tej marki (niekoniecznie na temat tych modeli, lecz jednak tylko one wchodza u mnie wgrę). Chciał bym sie dowiedzieć o awaryjności i spalaniu. Prosil bym o opinie osób ktorzy posiadaja jakis ciagniczek STEYR'a. Czy warto brać?. Czy może lepiej inna marke. Co do cen wszystko wiem :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Siema. Mowa to o bliźniaczych modelach case maxxum 125 i case farmal 65 c. Są niemal identyczne. Spalanie jest Małe. Różnice są tylko w wyposażeniu standardowym. Steyr jest lepiej wyposażony i tyle. Nie wiem co do Case farmala czyli do steyr kompakt bo to są dość nowe modele i raczej nie ma ich za wiele w naszym kraju. Ale case na pewno będzie tańsze w zakupie w porównaniu do steyra.

Powiem ci szczerze zainteresowała mnie sprawa steyra i jeśli chodzi o wyposażenie to jest lepsza hydraulika. Ale jeśli ulepszysz sobie case będziesz miał to samo.

A z kąt jesteś?

Edytowano przez xerion3800

Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

jeśli znasz cenę to podaj mi za ile by teraz poszedł ten STEYR 6125 Profi i z jakim wyposażeniem opcjonalnym


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Jutro jedziemy do firmy wiec wyposazenie i cene podam.

 

Jestem z okolic Sieradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

a gdzie jedziesz ? agrorami czy pomfarmasz ?


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Witam. Byłem dzisiaj w firmie PomFarmasz. Cena kompakt'a S niecałe 120tyś. My tylko dokładaliśmy przedni TUZ bo ciagnik który oglądaliśmy na placu miał wszystko co chcemy min. klimatyzaja, opony do międzyrzędzi, 3 sekcje hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi12    4

Siema. Mowa to o bliźniaczych modelach case maxxum 125 i case farmal 65 c. Są niemal identyczne. Spalanie jest Małe. Różnice są tylko w wyposażeniu standardowym. Steyr jest lepiej wyposażony i tyle. Nie wiem co do Case farmala czyli do steyr kompakt bo to są dość nowe modele i raczej nie ma ich za wiele w naszym kraju. Ale case na pewno będzie tańsze w zakupie w porównaniu do steyra.

Powiem ci szczerze zainteresowała mnie sprawa steyra i jeśli chodzi o wyposażenie to jest lepsza hydraulika. Ale jeśli ulepszysz sobie case będziesz miał to samo.

A z kąt jesteś?

 

Sory, ale jakoś nie wydaje mi się , żeby Case był tańszy od Steyra. Nam za case maxxum 120 multicontroller zaśpiewał w Danexie 220 tyś. netto, a ofertę za Steyra 6125 Profi Ecotech multicontroller mieliśmy na 207 tyś. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

No to coś ci się źle wydaje. Chyba, że mają jakąś promocje na Steyr'a to owszem. Steyr jest droższy od Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Steyer niczym nie różni się niczym jakościowo z całego CNH (Case, New Holland, Steyer). Różnić się może tylko wyposażeniem - kupujać trzeba sprawdzić co masz w standardzie a co w opcji i tyle. Siedziałem w Tureckim Steyer kompakt s a obok Case farmal c 75 km i było to samo, wykonanie to samo podobnie jak T4.75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WojtekKalinowski
      Witajcie.
      Mam ciężki orzech do zgryzienia: który ciągnik wybrać. Został mi przyznany ciągnik do 100KM max. i muszę coś wybrać z tych dwóch. Proszę o wasze opinie na temat tych modeli, co lepsze? co byście z tych dwóch wybrali? i dlaczego.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , stoję przed zakupem nowego ciągnika pomocniczego , w przedziale mocy 60-75km 
      Szukam czegoś o niedużych gabarytach , o niewielkim spalaniu , i dobrym skręcie .
      Ciągnik miałby pracować z rozsiewaczem 800l opryskiwaczem 650l sadzarką do tytoniu 2 rzędową , rozdrabniaczem 1,6m
      glebogryzarką 2m i w transporcie w obrębie gospodarstwa .
      Jeśli ktoś coś poleca chciałbym żeby uzasadnił swoją odpowiedz
    • Przez młodystaryrolnik
      Witam co byście mi doradzili mam do wyboru z pośród 3 typów. Traktor jako główny w gospodarstwie do 30 ha, bydło mięsne i uprawy na ziemia ciężka teren pogórkowaty, 10ha oddalone o ok 8 km od gospodarstwa.   
      Valtra N104 z podłokietnikiem active praktycznie na maksymalnym wyposażeniu : pojemność 4,4 AGCO moc znamionowa 105 km moc max z doładowaniem 115km przekładnia 30+30  pod obciążeniem wom 540/540E/1000 koło 540/65R38 i 440/65R28 rozstaw osi 2665mm kabina amortyzacja  oś przednia amortyzacja  przedni TUZ valtra pompa 90 l/m 4 pary wyjść z tyłu sterowne mechanicznie  tylny podnośnik max 6,3T zawory miedzyosiowe + 1 wyjście z przodu  strownanie tuza i hydrauliki z joystica fotel pneuatyczny + oświetlnie dodotkowe klima zwykła cena ok 270-280 netto 2. Styer 4115 Profi 
      pojemność 4,4FPT moc znamionowa 116 km moc max z doładowaniem 145km przekładnia powershift 24x24 pod obciążeniem wom 540/540E/1000 koło 600/65R38 i 48065/R28 michelin rozstaw osi 26845mm kabina amortyzacja  oś przednia amortyzacja  przedni TUZ  pompa 150l/m 4 pary wyjść z tyłu sterowne elektrohydrauliczne  tylny podnośnik max 7,8T zawory miedzyosiowe + 1 wyjście z przodu  strownanie tuza i hydrauliki z joystica lusterka el i grzane fotel pneuatyczny podgrzewany + oświetlnie max klima automatyczna cena ok 260-265 netto 3. Class Arion 430
       pojemność 4,4 FPT moc znamionowa 105 km moc maxymalna 110km przekładnia powershift 16x16 pod obciążeniem /DYNA 4 wom 540/540E/1000 koło 440/65R38 i 540/65R28  rozstaw osi 2525mm kabina bez amortyzacja  oś przednia amortyzacja  bez przedni TUZ  pompa 100l/m 3 pary wyjść z tyłu sterowne mechanicznie  tylny podnośnik max 5,7T fotel pneuatyczny  + oświetlnie max klima manualna kolorowy wyświetlacz cena ok 240- 248 netto Wszystkie ciągniki są super  w wyposażeniu bogatym w stosunku do podstawowej wersji, proszę o opinie na temat takich ciągników i co byście mi polecili, ceny już raczej już nie do negocjacji. ( nie wiem czy dilerzy  nie chcą ze mnie za bardzo zedrzeć i już wspominają o szykujących się podwyżkach ) 
       
    • Przez hopper5
      Witam. Problem z rewersem. Podczas manewrowania po podwórku zanikł rewers do przodu. Działa tylko do tyłu, ten przy kierownicy bo jeżeli wrzuce do tyłu przy kierownicy to mogę przerzucić jazde do przodu na multikontrolerze. Ale jeżeli zaniknie też do tyłu to wtedy juz wogle nie ruszę. Bezpieczniki sprawdzone cale. Czy może to być wina dźwigni?
    • Przez BartekTruszkowski
      Witam, mam problem z EPL, błąd 12188, wiem, że chodzi o regulację hamulca elektronicznego EPL, czy ktoś jest mi w stanie podrzucić skany z serwisówki odnośnie regulacji i kalibracji tego modułu. W zasadzie opis jak to zrobić mam, ale niestety brakuje w nim rysunków pomocniczych. Dzięki serdeczne.
       
      Opis po angielsku bez rysunków.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj