Skocz do zawartości
KiQ

Steyr 6125 Profi i Steyr Kompakt S 65

Polecane posty

WHATEVER

KiQ    10

Witam wszystkich uzytkownikow. Bardzo się napaliłem na te dwa modele ciagniczków ze stajni STEYR. Prosił bym użytkowników o opinie na temat tej marki (niekoniecznie na temat tych modeli, lecz jednak tylko one wchodza u mnie wgrę). Chciał bym sie dowiedzieć o awaryjności i spalaniu. Prosil bym o opinie osób ktorzy posiadaja jakis ciagniczek STEYR'a. Czy warto brać?. Czy może lepiej inna marke. Co do cen wszystko wiem :)

Pozdrawiam

xerion3800    42

Siema. Mowa to o bliźniaczych modelach case maxxum 125 i case farmal 65 c. Są niemal identyczne. Spalanie jest Małe. Różnice są tylko w wyposażeniu standardowym. Steyr jest lepiej wyposażony i tyle. Nie wiem co do Case farmala czyli do steyr kompakt bo to są dość nowe modele i raczej nie ma ich za wiele w naszym kraju. Ale case na pewno będzie tańsze w zakupie w porównaniu do steyra.

Powiem ci szczerze zainteresowała mnie sprawa steyra i jeśli chodzi o wyposażenie to jest lepsza hydraulika. Ale jeśli ulepszysz sobie case będziesz miał to samo.

A z kąt jesteś?

Edytowano przez xerion3800

Wiadomość z agroFakt.pl

KiQ    10

Jutro jedziemy do firmy wiec wyposazenie i cene podam.

Jestem z okolic Sieradza

KiQ    10

Witam. Byłem dzisiaj w firmie PomFarmasz. Cena kompakt'a S niecałe 120tyś. My tylko dokładaliśmy przedni TUZ bo ciagnik który oglądaliśmy na placu miał wszystko co chcemy min. klimatyzaja, opony do międzyrzędzi, 3 sekcje hydrauliki.

maxi12    0

Siema. Mowa to o bliźniaczych modelach case maxxum 125 i case farmal 65 c. Są niemal identyczne. Spalanie jest Małe. Różnice są tylko w wyposażeniu standardowym. Steyr jest lepiej wyposażony i tyle. Nie wiem co do Case farmala czyli do steyr kompakt bo to są dość nowe modele i raczej nie ma ich za wiele w naszym kraju. Ale case na pewno będzie tańsze w zakupie w porównaniu do steyra.

Powiem ci szczerze zainteresowała mnie sprawa steyra i jeśli chodzi o wyposażenie to jest lepsza hydraulika. Ale jeśli ulepszysz sobie case będziesz miał to samo.

A z kąt jesteś?

Sory, ale jakoś nie wydaje mi się , żeby Case był tańszy od Steyra. Nam za case maxxum 120 multicontroller zaśpiewał w Danexie 220 tyś. netto, a ofertę za Steyra 6125 Profi Ecotech multicontroller mieliśmy na 207 tyś. netto.

KiQ    10

No to coś ci się źle wydaje. Chyba, że mają jakąś promocje na Steyr'a to owszem. Steyr jest droższy od Case.

xerion3800    42

No to coś ci się źle wydaje. Chyba, że mają jakąś promocje na Steyr'a to owszem. Steyr jest droższy od Case.

Zgadzam się z kolegą. Bo steyr to ekskluzywna wersja case.

honest    2

Steyer niczym nie różni się niczym jakościowo z całego CNH (Case, New Holland, Steyer). Różnić się może tylko wyposażeniem - kupujać trzeba sprawdzić co masz w standardzie a co w opcji i tyle. Siedziałem w Tureckim Steyer kompakt s a obok Case farmal c 75 km i było to samo, wykonanie to samo podobnie jak T4.75.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damian505
      Witam. Wczoraj byłem na konkursie orki i o dziwo były tam dwie takie maszyny (Steyr 6140), latały z UG ibis 3+1 i byłem pełen podziwu jak dobrze sobie radziły, w środku tych sprzętów było wszystko elegancko rozmieszczone, powiem szczerze że pierwszy raz widziałem tą markę na własne oczy na żywo. A tu moje pytanie czy te ciągniki są na prawdę dobre czy tylko z wyglądu, jaka jest cena modelu wymienionego powyżej bądź 4110. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez nunu85
      Witam Panowie
      Mam niemały dylemat. Rozważam zakup traktora, wstępnie spodobał mi się steyr, wiec odwiedziłem swojego dealera żeby rozeznać się w cenach.
      I na chwilę obecna 6125 profi i 6130 cvt są w bardzo podobnych cenach. Różnice są dosłownie groszowe (jest jakaś promocja na CVT)

Dealer bardzo namawia mnie na cvt, gadałem też z kilkoma użytkownikami tego traktora i wszyscy zadowoleni (ponoc wytrzymały i się nie psuje prawie w ogóle, czego nie można powiedzieć o wersjach profi). Ponadto ma bardzo fajną skrzynie bezstopniową.

to są zalety. A teraz druga strona medalu.

Traktor jest koło tony cieższy- masywniejszy (wyższy dłuższy, szerszy) i będzie pewnie przez to palił odczuwalnie więcej paliwa, nieprawdaż?

Ogólnie jak na moje potrzeby (areał, posiadany park maszynowy), to 6125 profi staczyłby w zupełności, no ale skoro mocniejszy, lepiej wyposażony i z wyższej serii traktor jest w takiej samej cenie, to czemu go nie brać?
      Choć jak go wezmę, to będzie taki trochę przerost formy nad treścią

Doradźcie coś.
    • Przez Tomek1079
      Witam
      Jak w temacie potrzebuję skalibrować skrzynię biegów, lecz gdy dochodzę do kalibracji wyskakuje błąd U20, czyli że robię coś nie w kolejności. Zaczynam od uruchomienia ciągnika z wciśniętymi + i -, po czym sprzęgło rewers do przodu i dźwignia przełożenia skrzyń w górę. Obroty 1200, i w dalszej kolejności + lecz wyskakuje błąd U20.
      Czy ktoś robił kalibrację tych skrzyń? Wspomnę że jest to skrzynia 16x16 taka sama jak New Holland czy tez Case. Nie wiem co robię nie tak
    • Przez agroleon
      Witam czy jest tu ktoś co może powiedzieć coś w temacie traktora STEYR 9190. Chciałbym wiedzieć jakie są wady zalety i co użytkownicy tych oto traktorów mogą na ich temat powiedzieć jakie to są traktory jaką robote robią czy są godne uwagi ewentualnego zakupu ? Chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć
    • Przez AdamDzido
      Witam, jak w temacie chodzi o ciągnik pomocniczy bez tura do transportu, opryskiwacza, rozsiewacza(około 2 tony brutto). Ciągnik ma być nowy przedział KM: od 80 do 100. Na gospodarstwie około 40ha. Skłonności są ku JD(już jeden jest 6630 i nie ma narazie na co narzekać) ale cenowo kuszą inni. Proszę o opinie pod każdym względem czyli: niezawodność, ekonomia, komfort, ewentualnie wady fabryczne.

Wkradł się mały błąd w temacie chodzi o model JD 5085M